Hayattepe'de Yüzde 15 İndirim

14 Ocak 2014 Salı - 9:30 | Son Güncelleme : 14 01 2014 - 9:30

Ocak sonuna kadar geçerli olacak kampanyada yüzde 15’e varan indirim uygulanıyor.


ÖZAK GYO’dan teslim öncesi yüzde 15’lik indirim fırsatı
 
Özak Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (GYO) Bayrampaşa’da yer alan ilk konut projesi Hayat Tepe’de indirim günleri başladı. 
 
Ocak sonuna kadar geçerli olacak kampanyada yüzde 15’e varan indirim uygulanıyor.
 
Bayrampaşa’da, alış veriş vadisinin merkezinde yer alan ÖZAK Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (ÖZAK GYO), Hayat Tepe projesinde indirim günleri sürüyor. Yüzde 15 indirimli “fırsat günleri” ocak ayı sonuna kadar geçerli olacak.
İstanbul’un tarihi yarımadasına yakınlığıyla öne çıkan ve yeni yaşam alanlarıyla dikkat çeken Bayrampaşa’nın modern yüzü Hayat Tepe projesi, üçgen mimari özelliğiyle ‘Mutluluk Mimarisi’ olarak tanımlanıyor. 
Hayat Tepe Bayrampaşa projesinde kaba inşaat tamamlanırken, dış cephe ve iç mekan çalışmalarına geçildi. Eylül ayında teslimi yapılacak projede satışlar da yüzde 50’yi aştı. 
 
Yüzde 1 KDV avantajı 
 
Merkezi lokasyonu ve İstanbul’un her yerine ulaşım kolaylığıyla öne çıkan Hayat Tepe projesinde başlayan yüzde 15 indirimin yanısıra fırsatlar bitmiyor ve yüzde 1 KDV avantajı ile yine yüzde 1 peşinat ve 120 aya varan vade avantajları da alıcılara sunuluyor.
 
“Hayata Tepeden Bakın” sloganıyla Özak Hayat Tepe Bayrampaşa’da 32 bin metrekare  alan üzerinde, ikisi 24, biri 23 katlı 3 bloktan oluşan üçgen mimari tasarımı ile 40 metrekare ile 230 metrekare arasında değişen proje, 1+0’dan 4+1’e kadar değişen seçenekleri ile toplam 546 daireden oluşuyor. 
 
Hayattepe Sosyal Donatıları
 
Kapalı yüzme havuzu, spor salonu ve basketbol salonu ile daire sahiplerinin 12 ay bu faaliyetlerden yararlanması sağlanıyor. 
Projede ayrıca fitness, spa, pilates-yoga, sauna-buhar odaları ve kafeterya bulunuyor. Çocuk kulübü, kış bahçesi, koşu parkuru ve anfi tiyatrosuyla da sosyal alanlarını zenginleştiren proje, alışveriş vadisinin içinde yer alan konumu ile yaşamın yeni merkezi olmaya aday...
 
Hayattepe İletişim Bilgileri:
 
Web: www.hayattepe.com
 
Telefon: 0212 633 53 53