Gökhan Tepe'den Sevgililer Günü konseri

14 Şubat 2017 Salı - 10:44 | Son Güncelleme : 14 02 2017 - 10:44

Sevgililer Günü’nü erken kutlamak isteyenler soluğu Kıbrıs'ta aldı.


Sanat hayatının 20’nci yılını kutlayan Gökhan Tepe, dillerden düşmeyen aşk şarkılarıyla dinleyenlerine romantik bir gece yaşattı.
 
Sahnede 40’ıncı yaşını otelin hazırladığı sürpriz pastayla kutlayan Gökhan Tepe, Ebru Gündeş ve Demet Akalın gibi sanatçılara vermiş olduğu şarkılarını sahnede kendi yorumuyla seslendirdi. Özellikle Demet Akalın’ın albümüne verdiği ‘Türkan’  ve ‘Ah Ulan Sevda’  şarkıları otel misafirlerini coşturdu. 
 
HALİL KARADUMAN’I UNUTMADI
 
Gökhan Tepe, Ebru Gündeş’e verdiği ‘Beyaz’ ve Ayla Çelik’e verdiği ‘Bağdat’ şarkıların seslendirdikten sonra misafirlere "Sizler için en kıymet verdiğim şarkılarımız söylüyorum" dedi. Ardından ‘Veda Makamı’ şarkısının kanun taksimini 2012 yılında vefat eden ünlü kanun virtüözü ‘Halil Karaduman’ın ruhuna gönderdi. 
 
GÖKHAN TEPE’DEN DEMLİ ŞARKILAR
 
Gökhan Tepe, sahnede 70’ler ve 80’lerin unutulmaz şarkılarını programının ikinci bölümünde seslendirdi. ‘Tanrı İstemezse’ , ‘ 'Senin Olmaya Geldim’ , ‘Ben de Özledim’, ‘Fesuphanallah’ , ‘Allah Allah’ , ‘Güzeller İçinden’ gibi ‘demli şarkılar’la izleyenlerin kulaklarının pasını sildi. 
 
"ÇOCUĞUM DA MÜZİSYEN OLSUN"
 
Eşiyle geçireceği ilk Sevgililer Günü’nün heyecanını yaşayan Gökhan Tepe, bu anlamlı günde kendisi ve eşi için hediyenin maddi bir değeri olmadığını söyledi. Sevginin parayla ölçülemeyecek kadar değerli olduğunu belirten Gökhan Tepe, eşi için "Can yoldaşım, can arkadaşımı mutlu etmek için elimden geleni yapacağım" dedi.
 
Baba olmak istediğini de söyleyen Tepe, çocuğunun da müzisyen olmasını istediğini açıkladı. 
 
EBRU GÜNDEŞ’İN YENİ ALBÜM ŞARKILARI TEPE’DEN
 
Ebru Gündeş’in yeni albümü için 4-5 şarkı verdiğini belirten Gökhan Tepe, Ebru Gündeş’in Demet Akalın’ın ve Funda Arar’ın bestelerini paylaştığı değerli arkadaşları olduğunu söyledi. Sezen Aksu’nun son albümü hakkında da açıklamalarda bulunan Tepe, "Favorim Manifesto ve Canımsın Sen şarkıları oldu" ifadelerini kullandı.