Fotoğrafta dikkat çeken ayrıntı!

23 Nisan 2014 Çarşamba - 11:10 | Son Güncelleme : 23 04 2014 - 11:10

Nejat İşler'in eli...


Yaklaşık 3 aydan bu yana hastanede tedavi gören Nejat İşler, taburcu oldu. Nejat İşler taburcu olduktan sonra zafer işareti yaptığı fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

AYAKTA TEDAVİ DEVAM EDECEK
Ünlü oyuncunun tedavi gördüğü Vehbi Koç Vakfı Amerikan Hastanesi ise yaptığı açıklamada " 8 Şubat 2014 tarihinde başka bir hastaneden Yoğun Bakım Ünitemize transfer olan Nejat İşler, sağlık durumundaki olumlu gelişmelerin ardından ayaktan kontrol ve tedavilerine devam etmek üzere hastanemizden taburcu olmuştur." dedi.

Hastaneden çıkar çıkmaz Twitter sayfasından bir fotoğrafını paylaşan Nejat İşler, 'Selamlar, sevgiler' notunu düştü.

PARMAKLARINDAKİ MORARMALAR DİKKAT ÇEKTİ
Geçtiğimiz haftalarda, yaşanan bir komplikasyon nedeniyle parmaklarının kesilebileceğine dair haberler çıkan Nejat İşler'in çektiği fotoğrafta sağ elini göstermemesi dikkat çekti.Kortizon tedavisi nedeniyle vücudu şiş olan Nejat İşler’in kesilmesi gündeme gelen parmakları morarmış görünüyordu. Nejat İşler yakınlarına parmaklarının kesilmeyeceğini, tehlikeyi atlattığını, kendisini yeniden doğmuş gibi hissettiğini söyledi.Septik şok nedeniyle emboli atımı olduğundan Nejat İşler'in parmakları morardı. Ancak oyuncu tedavinin sona ermesinin ardından eski sağlığına tamamen kavuşacak.

TÜZÜNATAÇ'LA BULUŞTU
Ardından Cihangir’in yolunu tutan Nejat İşler, eski sevgilisi Berrak Tüzünataç ve arkadaşlarıyla buluştu. Oldukça keyifli olduğu görülen İşler’in sadece kahve ve su içtiği görüldü.
ERKEN ÖLMEYE NİYETİM YOK
Ünlü oyuncu Nejat İşler, sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki sayfasına daha önce şöyle yazmıştı: "Tedaviyi reddetmek, erken ölmek gibi niyetim yok. Bazen cevabını kaldıramayacağını bilsen de yine de gerçeği öğrenmek istersin. Milyon tane kazık yiyince, bedenin zarar görüyor. Çıplak geldim, çıplak gideceğim. Amacım zamanı satın almak. Mülk edinmek gibi bir derdim yok. Mülkiyet hırsızlık gibi bir şey. Sevmiyorum işte. Biz kuşak olarak böyleyiz. Bize sevmeyi, bir şeylere bağlanmayı öğretmediler. O tarafımız gelişmedi. Ben dünyanın bir parçasıyım. Şurayla ve bedenimle sınırlı değilim. Bir şeyler yanlış gidiyor, birileri acı çekiyor. Ben de çekiyorum aynı acıyı. Altıma son model bir araba çekip, güzel bir ev alınca mutlu mu olacağım yani. Hayır olmam. Aramızda mutlu olanlar varsa zekalarından şüphe ederim, bir de gözlerinden. Çünkü iyi görmüyorlardır. Siz beni yenmediniz çünkü: ben sizinle daha oynamadım. Ben gidiyorum dediğimde, 'gitme' diyen birini değil, ben de geliyorum, yalnız gidemezsin diyen birini istiyorum."