Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 79. yeni bölümde Hızır tehlikede!

07 Kasım 2017 Salı - 10:36 | Son Güncelleme : 07 11 2017 - 10:36

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 79. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır'a büyük bir tuzak kuruluyor. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu akşam yaşanacaklar...


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 79. yeni bölüm fragmanı heyecan yarattı. ATV'de Salı akşamları yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Hızır, kendisine kurulan büyük tuzaktan nasıl kurtulacak?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 79. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

"Bu bir komplodur! Er geç adalet yerini bulacaktır!"
 
Hızır Çakırbeyli, kurulan komplolar sonucunda tuzağa düşer ve kendini cezaevi kapısının önünde bulur. Herkes ya namlunun ucunda ya da cezaevi yolundayken henüz yakalanmayan Alparslan ve İlyas av olmadan düşmanlarını avlamanın peşindedirler. Mürsel'e ulaşıp daha fazla canın yanmasını önlemek için girişecekleri zor bir görev onları bekliyordur. Diğer bir zor görev ise her daim ailesini toparlamayı kendine vazife bilen Meryem'e düşer.
 
Bu kez yapacakları Çakırbeyli hanesini ayakta tutmaya çalışmakla sınırlı kalmaz. Ailesine yöneltilen tehditlere daha fazla göz yummayacak, olanlara bir nokta koymak için büyük bir Oyun kuracaktır. Dört bir yandan kötü haberler gelmeye devam ederken Ceylan da boş duramaz. Kadınların kontrolü ele aldığı günler tahmin edilenden daha hareketli geçecektir.