Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

08 Kasım 2017 Çarşamba - 13:55 | Son Güncelleme : 08 11 2017 - 13:55

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. bölümüyle geride kaldı. Atv ekranının vazgeçilmez dizisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz seyircisi yeni bölüm fragmanını iple çekiyor. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır'ın cezaevinde olması Meryem'i ön plana çıkaracak. Ortalığın dahada karıştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyenleri yeni bölümde neler olacağını çok merak ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.
 
Hızır'ın ve ailenin erkeklerinin hapse alınması kadınları öne çıkardı. Kadınların işe el atması ortalığı daha çok karıştırdı. Peki hapistekiler naısl kurtulacak? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 80. yeni bölümüyle 14 Kasım Salı günü 20.00'de Atv'de...
 
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 79. BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
"Bu bir komplodur! Er geç adalet yerini bulacaktır!"
 
Hızır Çakırbeyli, kurulan komplolar sonucunda tuzağa düşer ve kendini cezaevi kapısının önünde bulur. Herkes ya namlunun ucunda ya da cezaevi yolundayken henüz yakalanmayan Alparslan ve İlyas av olmadan düşmanlarını avlamanın peşindedirler. Mürsel'e ulaşıp daha fazla canın yanmasını önlemek için girişecekleri zor bir görev onları bekliyordur. Diğer bir zor görev ise her daim ailesini toparlamayı kendine vazife bilen Meryem'e düşer.
 
Bu kez yapacakları Çakırbeyli hanesini ayakta tutmaya çalışmakla sınırlı kalmaz. Ailesine yöneltilen tehditlere daha fazla göz yummayacak, olanlara bir nokta koymak için büyük bir Oyun kuracaktır. Dört bir yandan kötü haberler gelmeye devam ederken Ceylan da boş duramaz. Kadınların kontrolü ele aldığı günler tahmin edilenden daha hareketli geçecektir.