Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. bölümünde İlyas zor durumda!

21 Mart 2017 Salı - 7:34 | Son Güncelleme : 21 03 2017 - 10:16

Salı akşamlarının fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 62. bölümünde İlyas ve masa köşeye sıkıştırılır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Serkan kendisine tuzak kuranlardan intikam almaya kararlıdır. Ünal'ın hamlesiyle masadakiler zor durumda kalır. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz bu akşam...


Konusu ve oyuncularıyla izleyicilerin vazgeçilmezi haline gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 62. yeni bölümünde büyük bir kargaşa çıkıyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Ceylan ile Avni'nin görüşmesi Hızır'ı rahatsız ederken Merhem bunun kıskançlık olmasından korkar ve Ceylan'a Ünal ile neden evlenmediğini sorar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Salı akşamları ATV'de...
 
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 62. BÖLÜM FRAGMANI 
 
EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 62. BÖLÜM ÖZETİ
 
Planları bozulan Serkan kendisine oyun kuranların peşini bırakmamakta kararlıdır. Ünal Kaplan yine stratejik davranarak masasındakileri öne atar. Karşı karşıya gelen iki büyük güç arasında kılıçlar çekilmiştir artık. Silah beklerken ölümle karşılanan örgüt üyelerinin arkasındakiler hesap sormak üzere ortaya çıkarlar.
 
Avni'nin başını çektiği bir plan kurulur. İlyas dahil tüm masa ve galeridekiler kapana kıstırılır. Şu sıralar herkesin amacı aynıdır; içerdeki hainlerin ortaya çıkması. Suzi'nin Amerika'ya gidişinin arkasındaki sebep, Avni ile CIA arasındaki bağlantıları çözmektir. Görevinden el çektirildiği bilinen Davut da aslında içerdeki hainler ortaya çıksın diye Serkan'ın gelişine göz yummuştur.
 
Arkasındaki güçlerle birlikte yok edilmek istenen Avni için Ceylan da kolları sıvar. Bu işlerin ortasında olan Ceylan ile ilgili taşlar da iyice yerine oturur. Ceylan'ın yapılan planlar dahilinde Avni ile buluşması Hızır'a büyük dert olur. Herkes bunu kıskançlık olarak algılar. Meryem de bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için harekete geçer. Çakırbeyli hanesinde tüm bu olanların yanında Suzi rüzgarı da hala etkisini göstermektedir.