Eş ve Müşteriyi Elde Tutmanın Sırları...

06 Ocak 2011 Perşembe - 13:41 | Son Güncelleme : 06 01 2011 - 13:41

Eş ve müşteriyi kaybetmeyi engelleyecek ‘beş önemli sır...


Remzi Kitabevi’nin yayınladığı ve tüm geliri Bersay İletişim Enstitüsü Yüksek Lisans ve Doktora Burs Fonu’na bağışlanacak olan “Eş ve Müşteri Nasıl Kaybedilir?” adlı ikinci kitabında Ali Saydam, hem eş hem de özel müşteriyi kaybetmeyi engelleyecek ‘beş önemli sırrı’ açıklıyor.İletişim danışmanı Ali Saydam’ın “Eş ve Müşteri Nasıl Kaybedilir?” isimli ikinci kitabı, Remzi Kitabevi’nden yayınlanarak raflarda yerini aldı. Saydam'ın, beş yıl kadar önce de ilk kitabı olan "Algılama Yönetimi" Rota Yayınlarından çıkarak okurlarla buluşmuştu.

“Naz olmaksızın aşk hatta herhangi bir ilişki mümkün müdür? Tabii ki mümkün değildir. En garantili özel müşteri, en yakın eş bile her an çekip gidebilecekmiş gibi ‘ihtimam’ ister…” diyen Ali Saydam yeni kitabında, ‘özel müşteri’ ve ‘eş’ ile ilişki arasındaki benzerliklerden yola çıkarak ilişkilerin nasıl yönetilebileceğini anlatıyor.

Hem eş hem de özel müşteriyi kaybetmeyi engelleyecek ‘beş önemli sırrın’ okuyucularla buluştuğu kitapta “Kimin kimi yöneteceği; ilişkilerdeki 7 ölümcül günah; aşk ve nefret arasındaki ince çizgi; kâğıt üzerinde kalmayan tavsiyeler; ilişkinin bir numaralı düşmanı; şikâyetler ve krizler; dinlememek; ısrarın dozu” gibi birçok soruna ipuçlarıyla yanıt aranıyor. Kitap, böylece okura, eş ve müşteriyi kaybetmeme refleksi kazandırmayı hedefliyor.

Gelirler Bursa Dönüşüyor
Ali Saydam, Eş ve Müşteri Nasıl Kaybedilir? kitabından elde edilecek tüm geliri Bersay İletişim Enstitüsü yüksek lisans ve doktora burs fonuna bağışlayacak.

Kitap, Remzi Kitabevi’nin İstanbul, Ankara ve Antalya’daki şubelerinin yanı sıra D&R, Kabalcı, Beyaz Adam, Mephisto, İstiklal, Robinson Crusoe, Penguen, Nezih, İnkılap Kitabevi gibi büyük kitapçılardan ve idefix, hepsiburada.com, kitapyurdu.com, kitapturk, Türk Kitabevi, ilknokta.com, bidolukitap.com, kitapadresi.com e-ticaret sitelerinden de satın alınabiliyor.

Kitap ile ilgili detaylı bilgiye http://www.esvemusterinasilkaybedilir.com/ adresinden ulaşılabilir.

Detaylı Bilgi İçin / Bersay İletişim Danışmanlığı
Sinem Sünör Kutlu: 0554 280 72 64 – sinem.kutlu@bersay.com.tr
Ayben Cumalı: 0554 844 68 05 – ayben.cumali@bersay.com.tr

Ali Saydam Hakkında:
ALİ SAYDAM, 1946 yılında Ankara’da doğdu. 1965 yılında İstanbul Erkek Lisesi’nden mezun oldu. 1966-1974 yılları arasında Bern Üniversitesi’nde kimya öğrenimi gördü. 1978-1982 yıllarında Milliyet gazetesinde (Hey Dergisi) muhabir olarak çalıştı.

1982-1986 yılları arasında Karacan Yayınları Genel Yayın Yönetmenliği görevini üstlendi. 1986-1988 yılları arasında Sabah Gazetesi Dergi Grubu Genel Müdürü olarak görev yaptı. 1988 yılında Güneş Yayınları’nın kurucu ortağı ve genel müdürü oldu. 1990’de iletişim şirketi Bersay’ı kurdu. 1993-1997 yılları arasında TRT 2’de yayınlanan “Ne Var, Ne Yok” adlı programın sunuculuğunu üstlendi. Özlem Gürses’in sunduğu Habertürk ve Sky Türk’de yayınlanan ‘Bildiğin Gibi Değil’ adlı programa devamlı konuk olarak katıldı.

1998’de kurulan halkla ilişkilerde medya araştırma, değerlendirme ve ölçümleme hizmeti veren PRNET’in kurucularından olan Saydam, halen Bersay İletişim Grubu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmekte, Bahçeşehir Üniversitesinde ders verirken, Akşam Gazetesinde ve Marketing Türkiye dergisinde köşe yazıları yazmaktadır…

ETİKETLER

0