Erkenci Kuş 8. yeni bölümde Sanem ile Can ayrı kalabilecek mi?

14 Ağustos 2018 Salı - 8:09 | Son Güncelleme : 15 08 2018 - 7:22

Erkenci Kuş 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Erkenci Kuş dizisinde neler yaşanacak? Star TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Erkenci Kuş'ta Sanem ile Can birbirinden uzak durmayı başarabilecek mi?


Erkenci Kuş 8. yeni bölümüyle bu akşam STAR TV ekranlarında olacak. Konusu ve oyuncularıyla büyük ilgi gören Erkenci Kuş dizisinde yine kahkaha dolu anlar yaşanacak. İşte Erkenci Kuş yeni bölüm fragmanı ve özeti...

ERKENCİ KUŞ 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Sanem istemeden öyle bir oyunun parçası oldu ve o kadar çok yalan söyledi ki Can’a, hepsini unutup “Kal” diyemedi. Can da “yüzümü görmeyeceksin” dedi. Sanem, Can’ı görmeden nasıl yapacak? 
 
Emre, suçluluk duygusunu atlatamıyor hala. Ve sevdiği kadının bu kadar kötücül olabilmesini. Emre’nin desteğini kaybeden Aylin giderek artan ajans borçlarından çıkmanın bir yolunu arıyor, ve tabi ki planlarını ustaca yapmaya. Pes etmek Aylin’in doğasında yok!
 
Mahallede de başka bir isyan var. Aysun’un oğlu Zebercet’in dükkanını ele geçirdiğini duyan ve “işkadını” olduğunu öğrenen Mevkıbe boş durur mu? O da bakkalı ele geçirecek ve Nihat’ı bakkaldan gönderecek. Zebercet ve Nihat patlamaya hazır bomba gibi boş boş dolaşıyorlar mahallede. İşler karışıyor. Olan bir şekilde yine Osman’a oluyor. 
 
Sanem istifa etti, Can işe gitmiyor. Kimse bilmiyor neler olduğunu Can’a. Ajansta büyük kriz var. Can olmadan kaos hakim ve Ceycey yine kontrolünü kaybediyor.