Diriliş Ertuğrul yeni sezona ne zaman başlayacak?

12 Eylül 2018 Çarşamba - 9:52 | Son Güncelleme : 12 09 2018 - 9:52

Diriliş Ertuğrul dizisi konusu ve oyuncularıyla büyük dikkat çekiyor. TRT 1'in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul'un yeni sezona ne zaman başlayacağı merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki Diriliş Ertuğrul yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?


TRT 1'in izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisi Çarşamba akşamları ekrana geliyordu. Merakla beklenen Diriliş Ertuğrul yeni sezonunun ne zaman başlayacağı belli olmadı ve fragman da yayınlanmadı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?
 
Ertuğrul Bey, Ögeday Han’a tabi olmayı kabul etmiş ve Ögeday, beklenmedik bir şekilde Ertuğrul’dan Selçuklu’nun sultanı olmasını istemişti. Almıla ise Hayme’nin gözünde iyice yer edinmiş ve artık obaya yerleşmişti. Moğol karargâhında ise Ögeday Han’ın beklenmedik bir şekilde ölümü herkesi sarsmıştı. Ertuğrul, bunun üzerine gelen tehlikeyi sezmiş ve karargâhtan kaçmıştı. Böylece Ertuğrul ve onun peşine düşen Noyan arasında amansız bir kovalamaca başlamıştı. Günalp ise Moğol casuslarını yakalamış ve konuşturmayı başarmıştı. Turgut ve Bamsı, Almıla’nın aslında Noyan’ın kardeşi Alangoya olduğunu öğrenmiş ve bunu Ertuğrul’a söylemişlerdi. Bunun üzerine hep birlikte dörtnala Kayı Obası’na doğru yola koyulmuşlardı…
 
Ertuğrul ve alplar, Noyan’dan yakasını kurtarıp sağ salim Kayı Obası’na gelebilecekler mi? Osman’ı öldürmek için harekete geçen Almıla, Osman’a zarar vermeden Ertuğrul ve alplar onun cezasını kesmeyi başarabilecekler mi? Ögeday’ın ölümünden sonra Noyan nasıl bir hamle yapacak?