Didem Soydan'ın cesur pozu olay yarattı!

16 Ağustos 2017 Çarşamba - 13:02 | Son Güncelleme : 16 08 2017 - 13:55

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkati çeken Didem Soydan, bu defa bikini altının fotoğrafını yayımladı.


Model Didem Soydan, instagram'da yaptığı son paylaşımla yine dikkatleri üzerine çekti.
 
90'lı yıllara ait bir bikini giyen ve bunu fotoğraflayan Soydan, herhangi bir not düşmediği ve yoruma kapalı tuttuğu kareyi takipçileriyle paylaştı.
 

DİDEM SOYDAN KİMDİR?

Türkiye’nin en iyi mankenlerinden olan Didem Soydan, 1984 yılında İstanbul’da doğmuştur. Anne tarafı Bulgaristan ve Yunanistan göçmeni, babası ise Arnavutluk'tan göç etmiş bir ailenin çocuğudur.
 
Üniversite yıllarında çalıştığı Diesel adlodacı Ümit Ünal tarafından modellik teklifi gelince bir ay sonra La Russie defilesinde yer aldı. Bu defilede birçok ünlü modacı ve fotoğrafçı tarafından beğenildi. Modellik kariyerinde hızlı adımlarla ilerleyen Didem Soydan Türkiye'nin birçok ünlü modacısıyla birlikte çalıştı. İstanbul'da düzenlenen moda haftaları kapsamındaki Fashion Week defilelerinde tasarımcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer aldı.
 
Didem Soydan, modellik işine girmeden önceki işinde yani Diesel mağazasında sonradan modacı olan Umut Eker ile birlikte çalışıyorlardı.
 
1 Nisan 2014 tarihinde İtalya`nın Verona kentinde düzenlenen Uluslararası Calzedonia Summer Show`da Didem Soydan da podyuma çıktı. Calzedonia Summer Show da podyuma çıkan ilk Türk mankendir.
 
Şarkıcı Can Bonomo ile olan ilişkisi medyada yankı uyandırdı. Haziran 2016'da ayrıldılar.
 
2012 yılından itibaren de dizi filmlerde oynamaya başladı.
 
5 Şubat 2015 tarihinde piyasaya çıkan Cem Adrian'ın albümü "Siyah Bir Veda Öpücüğü"nde yer alan "Yalnızlık" şarkısına çektiği klipte Didem Soydan da rol aldı.
 
2015 yılında "Aşk Yeniden" adlı dizide Özge Özpirinçci, başrollerini Buğra Gülsoy, Mert Öcal ve Didem Soydan ile paylaştı.
 
Kariyerine ABD'de devam etmek isteyen Didem Soydan, Temmuz 2016'da Newyork'daki bir modellik ajansıyla anlaşma imzalayarak oraya yerleşti.
 
OYNADIĞI FİLMLER VE DİZİLER:
 
2015 - Aşk Yeniden (İrem) (TV Dizisi) 
2014 - Mutlak Adalet (Memur) (Sinema Filmi) 
2013 - Güzel Çirkin (Lena) (TV Dizisi) 
2013 - Aramızda Kalsın (Yelda)(TV Dizisi) 
2012 - Uçurum (TV Dizisi) 
2012 - Bir Hikayem Var (Sinema Filmi)