MHP Genel Başkanı Bahçeli: Türkiye saldırılara karşı tek yumruktur

31 Ağustos 2018 Cuma - 20:44 | Son Güncelleme : 31 08 2018 - 21:09

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Bizi yenemeyecekler, yıkamayacaklar. Yine sorumlu, yine milli duruş siyaseti yürüteceğiz." dedi.


MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "ABD uluslararası hukuka aykırı fiillerin, korsan ve karaborsa devlet mantığının odağı haline gelmiştir. Buna rağmen Türkiye saldırılara karşı tek yumruktur." dedi.
 
MHP Genel Başkanı Bahçeli, Etimesgut Belediyesi'nce 41 eserin temel atma ve açılış töreninde yaptığı konuşmada, "Türkiye'yi teslim almaya, papazı bahane ederek duruşumuzu bozmaya, milletimizi pes ettirmeye Pensilvanya bekçilerinin, zulüm nöbetçilerinin güçleri de takatleri de yetmeyecektir." diye konuştu. 
 
Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları şöyle;
 
Yerel seçimde 4 ayaklı bir strateji uygulamalıyız.
 
Türkiye'de PKK'nın yönetecği belediye kesinlikle olmamalı, 15 Temmuz öncesine dönülmemelidir.
 
Döviz, faiz, borç ve enflasyon girdabında boğulmamızı bekleyenler hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Devlet ve hükümete desteğimiz tamdır. Cumhur İttifakı, alayının karşısındadır.
 
Özellikle başta İstanbul, Ankara ve İzmir  olmak üzere ilaveten diğer 27 büyükşehir belediye yönetimi zillete yakasını  kaptıran, ülkesine çelme takan, üstelik FETÖ-PKK-PYD'nin yörüngesine sabitlenen  partilerin asla kontrolüne girmemeli, yönetimine geçmemelidir. Bu tarihi bir  sorumluluktur. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin başarısı ve tam manasıyla  tesisi maksadıyla büyükşehir belediyelerin buna uygun yönetimi de beka  meselesidir, geleceğimiz için vazgeçilmez değerdedir.

ETİKETLER