Çukur 3. yeni bölümde Yamaç ile Selim arasındaki dengeler değişiyor!

06 Kasım 2017 Pazartesi - 10:44 | Son Güncelleme : 06 11 2017 - 10:52

Çukur 3. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Show TV'nin yeni dizisi Çukur'da Yamaç ile Selim arasında neler yaşanacağı merak ediliyor. Diğer yandan Sena'yı da zor günler bekliyor. İşte Çukur dizisinde bu akşam yaşanacaklar...


Çukur 3. yeni bölümü izleyicileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Show TV'de yeni başlayan Çukur dizisi daha şimdiden fenomen hale geldi. Yamaç, Vartolu’yla barış yapmayı kabul ediyor, peki bundan sonra neler yaşanacak? 

ÇUKUR 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Ancak Yamaç gibi sert bir kayaya çarptığından da habersizdir.
Yamaç, yaşanan saldırıdan sonra Sena’yı zorla baba evine getirir.
Sultan’ın gözünde, ailenin düzenini bozacak kişi olarak görülen Sena ile Sultan karşı karşıya gelir.
Artık yepyeni bir dünyaya adım atan Sena’nın işi hiç de kolay olmayacaktır.
Bu sırada Yamaç, Vartolu’yla barış yapmaya razı olur.
Sürpriz bir isim bu barış anına şahit olurken, Yamaç ile Selim arasındaki dengeler de tamamen değişecektir.
 

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?