Çocuklar Duymasın 45. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni sezon...

14 Ağustos 2018 Salı - 9:06 | Son Güncelleme : 14 08 2018 - 9:06

Çocuklar Duymasın 45. bölüm fragmanı yayınlandı ve sevenlerini heyecanlandırdı. Çarşamba akşamı yeni sezonuna başlayacak olan Çocuklar Duymasın dizisinde neler yaşanacak? Çocuklar Duymasın'da Havuç'un evliliğine Meltem ve Haluk'un tepkisi nasıl olacak?


 
Çocuklar Duymasın yepyeni bölümleriyle yeni gününde Kanal D ekranlarında olacak. Konusu ve oyuncularıyla sevilen dizi Çocuklar Duymasın'da yeni maceralar yaşanacak? İşte dizinin fragman ve özeti...
 
ÇOCUKLAR DUYMASIN 45. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 
 
Havuç, yaz tatilinde tanıştığı Simay adında Karadenizli bir kıza kör kütük aşık olur. Aşık Havuç’un gözü, Simay’dan başka hiç kimseyi görmemektedir. Havuç, Simay’a evlenme teklif eder ve ardından da onu Haluk ve Meltem’le tanıştırır. Haluk ve Meltem bu evlilik fikrine nasıl yaklaşacaktır?
 
Yaz tatilinde Haluk’un başına çok kötü bir olay gelmiştir. Ancak Haluk, başından geçen bu kötü olayı herkesten saklar. Bu Haluk için o kadar büyük bir sırdır ki, Meltem’e bile söylemez. Haluk’un herkesten sakladığı sırrı büyük merak konusu olur. Başta Meltem olmak üzere, herkes Haluk’un sırrının peşine düşer.
 
Öte yandan Tuna, Gönül’ün tüm uyarılarına rağmen kendi sosyal medya hesabında Merve’nin fotoğrafını paylaşır. Merve bu fotoğrafının asla paylaşılmasını istememektedir, ancak Tuna fotoğrafı silmeyince Merve için yapılacak tek bir şey kalmıştır! Merve Tuna’yı mahkemeye verir!