Çocuğuna işkence, eşine tecavüzden gözaltında

07 Ekim 2017 Cumartesi - 2:30 | Son Güncelleme : 07 10 2017 - 2:30

Adana’da uyuşturucu madde bağımlısı 29 yaşındaki Bilal G., henüz 1 yaşındaki oğlu H.G.’nin elinde sigara söndürüp dövdüğü, aynı yaştaki eşine de tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı


Adana Seyhan’da pazarcılık yaparak geçimini sağlayan Bilal G., 6 yıl önce Ö.G. ile evlendi ve yaşları 1 ile 5 arasında değişen 4 çocukları oldu. İddiaya göre uyuşturucu madde kullanan Bilal G., eşi ve çocuklarına sürekli şiddet uygulamaya başladı. Oğlu H.G.’yi darp edip vücudunda sigara söndürdüğü öne sürülen Bilal G.’nin yaptıklarından bunalan Ö.G., polise başvurup şikayetçi oldu.
Polis merkezinde ifade veren Ö.G., “6 yıllık eşim çocuklarımın yanında uyuşturucu kullanıyor, çocuklarımı ve beni dövüyor. Oğlum H.G.’nin elinde sigara söndürdü. Yanık ve darp izleri çocuğumun üzerinde görülüyor. Çocuğumu başkasına vermek istiyor. Ben karşı çıkınca da oğluma işkence yaparak vicdanen beni rahatsız etmek istiyor. Ayrıca bana zorla sahip oluyor, istemesem de zorla cinsel ilişkiye giriyor” dedi.
Polisler, Ö.G. ve 4 çocuğunu Adana Adli Tıp Birimi’nde sağlık kontrolünden geçirip rapor aldırarak sığınma evine yerleştirdi. Gözaltına alınarak polis merkezine götürülen Bilal G.’nin ise suçlamaları reddettiği öğrenildi.