Buray geçmişin peşinde!

13 Ekim 2017 Cuma - 16:26 | Son Güncelleme : 13 10 2017 - 16:26

Buray, ikinci albümü ile aynı adı taşıyan 'Sahiden' şarkısını kliplendirdi. Albümün dördüncü klibi olarak izleyiciyle buluşan şarkı, anlattığı hikaye ile dikkati çekti.


Sözleri Gözde Ançel, bestesi Gözde Ançel ve Buray ortaklığındaki 'Sahiden' şarkısının düzenlemesinde Bahadır Tanrıvermiş imzası dikkat çekiyor. 
 
Serdar Börcan yönetmenliğinde çekilen klip, bir yandan Belgrad Ormanları’nın sonbahar güzelliğini yansıtırken, diğer yandan da zamansız ve tanımsız bir senaryoyla izleyiciyi sürpriz bir sona hazırlıyor.
 
Gerçek aşkın hayallerle bütünleştiği hikaye, anılarından kaçamayan bir adamın çocukluk dünyasının sırlarını da açığa çıkarıyor. Klipte geçmişe ait duygularının peşinden giden Buray; heyecanını, hayalkırıklığını ve isyanını şimdiki zamanda da yaşatarak en sahici haliyle gözler önüne seriyor.
 
Görüntü yönetmenliğini Eren Yıldız’ın üstlendiği klibin, sanat yönetmenliği ve stil danışmanlığı ise Büşra Şeftalicioğlu’na ait. Buray’ın ‘Sahiden’ klibi, BurayVevo Youtube kanalı ve tüm müzik kanallarında izleyiciyle buluşuyor.

ETİKETLER

Buray Buray klip Sahiden