Bizim Hikaye 17. yeni bölümde Filiz evleniyor mu?

11 Ocak 2018 Perşembe - 10:36 | Son Güncelleme : 11 01 2018 - 10:36

Bizim Hikaye 17. yeni bölüm fragmanları yayınlandı ve izleyicilerini heyecanlandırdı. Bizim Hikaye'de Filiz'in Cemil ile evlenip evlenmeyeceği merak konusu oldu. İşte Bizim Hikaye dizisinde bu akşam yaşanacakların özeti...


Bizim Hikaye 17. yeni bölümüyle bu akşam Fox'ta izlenebilecek. Sevilen dizi Bizim Hikaye'de Barış, Filiz'in evlenmesine engel olabilicek mi? Merakla beklenen soruların cevapları bu akşam Bizim Hikaye'de olacak.

BİZİM HİKAYE 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Barış büyük sırrını sonunda itiraf eder. Bu durum Filiz ile birlikte herkesi derinden sarsar. Ortaya çıkan gerçekler göz ardı edilecek gibi değildir. Filiz artık üst üste gelen yalanlardan yıkılır ve bir süre kafasını dinlemek ister. Bu sırada tüm aile başına bir şey geldiğini düşündükleri Filiz’i aramaya koyulur.
 
Filiz’in halinden kendini sorumlu tutan Barış’ın başına korkunç bir olay gelir. Bu olay herkesin onun hakkında endişelenmesine ve belki de Filiz’in incinen duygularının yeniden açığa çıkmasına sebep olacaktır.
 
Çocukları geri almak için Filiz’in yapabileceği tek bir şey kalmıştır: Cemil ile evlenmek.  Fakat bu durum başta Barış olmak üzere kimsenin içine sinmemektedir. Bu evlilik olacak mı yoksa Filiz her şeye rağmen Barış’a dönecek midir?
 
Fikri tam da rahata erdiğini düşünürken yeni bir sorunla sarsılır. Bu şimdiye kadar başına gelen en ciddi durum olabilir. Fikri bundan kolay sıyrılacak gibi görünmemektedir.
 
Hikmet ve Rahmet Barış’ın büyük sırrıyla ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışırken aynı zamanda Cemil’in onları nasıl kullandığının da farkına varırlar. Çocukların Barış ve Cemil’e karşı duyguları değişecek midir? Muazzez’den gelen beklenmedik hediye ile yeni bir merak bulan Hikmet’in Esra’ya olan duyguları da yavaş yavaş değişmeye başlar.
 
Sırrını öğrenen Filiz’i kaybetmemek için her yolu denemeyi göze alan Barış için zaman daralmaktadır. Sevdiği kadını geri kazanmak için son hamlesi ne olacaktır?