Bir Zamanlar Çukurova 5. yeni bölümde Yılmaz hapisten kaçıyor!

11 Ekim 2018 Perşembe - 9:27 | Son Güncelleme : 11 10 2018 - 9:27

Bir Zamanlar Çukurova bu akşam ekrana gelecek. ATV'nin yeni dizisi Bir Zamanlar Çukurova konusu ve oyuncularıyla şimdiden büyük ilgi görmeye başladı. Bir Zamanlar Çukurova 5. yeni bölümde Yılmaz'ın hapisten kaçarak konağa gelmesi nelere yol açacaktır.


Bir Zamanlar Çukurova 5. yeni bölümüyle bu akşam ATV'de olacak. Perşembe akşamlarının severek izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Demir'in Züleyha'ya attığı tokat herkesi şoke edecek.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

''Züleyha benim karım, karım!''
 
Bir Zamanlar Çukurova'da heyecan iyice artıyor. Züleyha'ya rüya gibi bir hayat bahşettiğini düşünerek karşısında mutlu bir kadın görmek isteyen Demir, onun buğulu gözlerini gördükçe çılgına dönecek! Aklı fikri Yılmaz'da olan Züleyha, bulduğu ilk fırsatta çiftliği terk ediyor. Züleyha'nın konakta yokluğunu fark eden Demir ise adeta ateş püskürüyor! Artık sabrını koruyamayan Demir'in, Züleyha'ya el kaldıracak kadar gözü dönecek ve Züleyha'nın kaçışı, Demir'in hiç bilinmeyen yönlerini ortaya çıkartacak. Hünkar, bu yaşananlardan çok tedirgin. İçine düştüğü durumdan hem korkuyor hem de endişeleniyor. Bir sonraki adımını nasıl atacak? Hem Züleyha'sına kavuşmak, hem de Demir ve Hünkar'dan hesap sormak için hapisten kaçan Yılmaz gördüğü manzara karşısında ne yapacak? Züleyha için elini yeniden kana bulayacak mı?