Ateşböceği 3. yeni bölümünde Aslı tehlikede!

13 Temmuz 2017 Perşembe - 14:15 | Son Güncelleme : 13 07 2017 - 14:15

Ateşböceği 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ateşböceği yeni bölümünde İlayda'nın Aslı'ya tuzak kurması dikkatleri üzerine çekecek. Diğer yandan Aslı ile Barış yakınlaşmaya devam ediyor. İşte Ateşböceği'nin yeni fragmanları...


Star TV'nin yeni dizisi Ateşböceği 3. bölümüyle bu akşam izleyicileriyle buluşacak. Ateşböceği'nin yeni bölümünde İlayda nasıl bir tuzak kuruyor, Aslı bu tuzağa düşecek mi? İşte yeni bölümde yaşanacaklar...

ATEŞBÖCEĞİ 3. BÖLÜM FRAGMANI

İkilinin arasındaki elektrik, Barış’ı yapması gerekenle savrulduğu yer arasında bocalamasına neden olur. Tüm bunlar Aslı’yı İlayda’nın radarına sokar ve kurtların arasına düşen kuzu misali Aslı, İlayda’nın tuzağına düşmekten kurtulamaz. 

ATEŞBÖCEĞİ 3. BÖLÜM 2. FRAGMANI

ATEŞBÖCEĞİ 3. BÖLÜM 3. FRAGMANI

ATEŞBÖCEĞİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Aslı’nın şüpheciliği, önünde açılan büyülü dünyanın çekimine direnmek için yeterlidir. Barış ise masum bir niyetle başladığı oyunun sandığı kadar kolay çözülemeyeceğini fark eder. Yeni başlangıçlar, yeni ilişkilerin tohumlarını filizlendirirken Aslı ve Barış için tehlike çanları çoktan çalmaya başlamıştır bile. 
 
Başrollerini Seçkin Özdemir ve Nilay Deniz paylaştığı dizinin oyuncuları arasında Seda Güven, Durul Bazan, Belma Canciğer, Şebnem Dilligil, Gözde Çığacı, Çağrı Çıtanak, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Umur Yiğit Vanlı, Lal Tayra Bahar, Çiğdem Aygün, Aslı Samat Ve Derya Alabora yer alıyor. 
 
Senaryosunu Ebru Hacıoğlu’nun yazdığı, Mia Yapım imzalı projenin yönetmen koltuğunda ise Kiralık aşk dizisinden tanıdığımız Barış Yöş oturuyor.