Arka Sokaklar 502. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

04 Ocak 2019 Cuma - 8:54 | Son Güncelleme : 04 01 2019 - 8:54

Arka Sokaklar yeni bölüm için heyecan dorukta. Son olarak 501. bölümü ile ekrana gelen Arka Sokaklar'ın 502. yeni bölümü bu akşam yayınlanacak mı?


Kanal D'nin izlenme rekorları kıran dizisi Arka Sokaklar'ın 502. yeni bölümü için izleyenler sabırsızlanıyor. Cuma akşamları ekrana gelen dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.
 
ARKA SOKAKLAR 502. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?
 
Bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelmesi beklenen Arka Sokaklar Kanal D yayın akışında yer almıyor. Arka Sokaklar yeni bölümünün gelecek hafta kaldığı yerden devam etmesi bekleniyor...
 
ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Nizam, Hakan’ın kurtulması için para istemektedir. Ekip parayı götürmeye karar verir. Aylin parayı kendisi götürmek ister. Ekiptekiler mecburen razı gelir. Aylin tarif edilen şekilde tekneye biner. Ekiptekiler de müşteri gibi gözlem halindedir. Aylin haber getiren çaycı kılığındaki adamla birlikte denize atlar. Artık Aylin’e ulaşmak daha da zorlaşacaktır.
 
Hüsnü ve Meryem iyice yakınlaşmıştır. Birlikte keyifli bir gün geçirirler. Hüsnü yeni yıl için Meryem’i evine çağırır. Evdekilerin bu davete tepkisi ne oldu? Bankaya Taylan isimli biri müşteri gibi girmiştir ve herkesin eve gitmesini bekledikten sonra kasalara ulaşır. Güvenlik bankayı açtığı zaman Taylan’la karşılaşır. Taylan güvenliği öldürür. Kendi de yaralanmıştır. Olay yerine Ekrem Karaca da gelir. Mesut’un eski istihbarattan tanıdığı biridir. Mesut’la birbirlerinden hoşlanmazlar. Kasada çalınan evrakta eski istihbaratçılar ve ailelerinin isimleri yazmaktadır. Mesut’un ve yakınlarının başı büyük derttedir.