Arka Sokaklar 411. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

04 Ekim 2016 Salı - 16:19 | Son Güncelleme : 04 10 2016 - 16:35

Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar 410. bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Arka Sokaklar'ın 411. yeni bölümü izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Arka sokakların yeni bölümüne dair merak edilen soruların cevapları ve yeni bölüm fragmanı bu haberimizde yer alıyor.


Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar yeni sezona hızlı bir giriş yaptı. Başarılı dizi Arka Sokaklar'ın merakla beklenen 411. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'a dair merak edilenleri sizler için derledik.

Başrollerinde Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Zafer Ergin, Oya Akar, Alp Korkmaz, Özlem Çınar'ın oynadığı Arka Sokaklar’ın 411. yeni bölümü 7 Ekim 2016 Cuma akşamı saat 20.00'da Kanal D ekranlarında olacak. 

YÖNETMEN MESAJI VERMİŞTİ

Dizinin yönetmeni Orhan Oğuz, gündemdeki FETÖ operasyonunu diziye taşıyacaklarını belirterek 'Rıza Baba'nın ekibinden 1 kişi eksilecek' açıklamasını yapmıştı. Oğuz'un bu sözlerinin ardından dizinin takipçileri o ismin kim olabileceğini tartışmaya başlamışlardı. Merak edilen konu Cuma akşamı ekrana gelen bölümde cevap buldu.

ARKA SOKAKLAR 411. BÖLÜM FRAGMANI

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

'Yanan araçtaki cesetlerin Albayların hastane baskınında kullandıkları silahlar ile öldükleri kesinleşir. Bu silahların üreticisi araçtaki lastiklerden alınan örnekler ile bulunur. Arda, Volkan ve Hande üreticiye gidip, lastikleri sattıkları kişiye ulaşmaya çalışır. Albay Yörük’ün irtibatta olabileceği kişilerin listesi çıkartılır. Hepsi aranmakta olan isimlerdir. Son görev yerinde bağlantısı olduğu Asım Aydın’a ulaşmak üzere ekip kolları sıvar.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Mesut ve Hüsnü Hakan’ı karşılarına alıp Aylin ile ilgili ilişkileri üzerine gerekli uyarıyı verirler. Hakan ne olduğunu şaşırır. Organize Şube Baş komiseri İsmail bir hışım emniyete gelir. Asım’ı kendi biriminin de aradığını, uzun zamandır bu işin üzerinde olduklarını ve bu işten ekibin uzak durması gerektiğini söyler. Ali yanındaki genç polislerle birlikte Albay, Tuğrul ve Cevdet’in olduğu köy evine baskına gider. Bu çatışma sandıkları kadar sakin geçmez Mesut, Hakan, Selin acil desteğe giderler. Bombalar patlamaya başlar. Albay ve adamları kaçmayı başarır.

Hakan, TEM’deki dönem arkadaşlarından 3 kişinin örgüt soruşturması için alındığını öğrenince duruma inanamaz. Arkadaşlarının nasıl böyle bir şey yaptığını sorgulamak için soluğu nezarette arkadaşı Polat’ın karşısında alır. Akabinde, Hakan evindeyken İsmail baş komiser ve ekibi örgüt üyesi suçlaması ile gözaltına alınır.