AÖF soru cevapları yayınladı!

27 Mayıs 2019 Pazartesi - 13:08 | Son Güncelleme : 27 05 2019 - 13:12

Hafta sonu AÖF Bahar dönemi final sınavı oldu.Sınavın sona ermesiyle birlikte on binlerce kişi soru ve cevaplara odaklandı. Anadolu Üniversitesi, öğrencilere geçtiği mesajla soru ve cevapların mobil uygulamada olduğunu belirtti.


AÖF Bahar dönemi sınavları 25-26 Mayıs tarihlerinde gerçekleşti. Sınavda ter döken öğrencilerin merak ettiği sınav soruları ve cevaplarının yayınlanmasıydı. 
 
AÖF SORU VE CEVAPLARI YAYINLANDI
 
AÖF soru ve cevapları genellikle 3 gün içerisinde açıklanıyor. Fakat bir önceki yani AÖF Bahar dönemi vize sınavı soru ve cevapları sınavın hemen ertesi günü mobil uygulamadan yayınlanmıştı. Bu sefer de aynı süreç yaşandı ve Anadolu Üniversitesi soru ve cevapları mobil uygulamadan yayınlandı. Soru ve cevapların öğleden sonra ise masaüstünden yayınlanması bekleniyor.
 
AÖF SINAV SONUÇ İTİRAZI NASIL YAPILIR?
 
Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz. İtirazlar Açıköğretim Fakültesi Merkez Büro Yöneticiliği birimine dilekçe göndererek veya aofbilgi@anadolu.edu.tr adresine e-posta göndererek yapılabilir.

ETİKETLER

AÖF bahar dönemi