Alper Erözer kimdir? Kaç yaşında?

04 Nisan 2018 Çarşamba - 15:00 | Son Güncelleme : 04 04 2018 - 15:00

Alper Erözer küçük yaşına karşın edindiği büyük başarılar ile adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor. Sosyal medyanın en fazla konuşulan isimlerinden olan Alper Erözer YouTube kanalı üzerinden paylaştığı "I Think You Love Me" şarkısı ile milyonların beğenisini kazanan Erözer, aranjör ve besteci Suat Aydoğan tarafından keşfeldilerek 9 şarkılık ‘’Hey World World’’ adlı albümünü piyasaya sundu. Peki Alper Erözer kimdir? Kaç yaşında?


Alper Erözer, YouTube kanalından paylaşmış olduğu "I Think You Love Me" şarkısı ile milyonların dikkatini çekmeyi başaran  sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. Küçük yaşına rağmen büyük bir hayran kitlesine sahip olan Erözer, Suat Aydoğan imzası ile 9 şarkılık ilk albümünü piyasaya sundu. Peki Alper Erözer kimdir?

ALPER ERÖZER KİMDİR?

Alper Serge Erözer, 2004 yılında dünyaya gelmiştir. Henüz 13 yaşında olan Erözer, 2016 yılında Ülker Mutluluk Reklamı ve Sur Yapı İnşaat reklamlarında oynayarak televizyon dünyasına ilk adımı atmıştır. Çeşitli reklam filmlerinde rol almasının ardından Fox Tv ekranlarında yayınlanan Komşular adlı dizi de rol almıştır. 
 
Alper Erözer, YouTube kanalından sözlerini kendisinin yazdığı ‘’I Think You Love Me Now’’ adlı şarkı ile milyonların beğenisini kazanarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ardından aranjör ve besteci Suat Aydoğan'ın keşfettiği 13 yaşındaki Alper Erözer, ‘’Hey World World’’ adlı albümünü piyasaya sundu. 
 
Suat Aydoğan’ın imzası ile 6 İngilizce, 2 Türkçe ve 1 Türkçe Club Mix olmak üzere toplam 9 şarkılık ilk albümü olan 'Hey World World'ü seslendiren Alper Erözer, albümde bulunan İngilizce şarkılarının sözlerini ise babası Cenk Erözer ile birlikte yazdı. Albümün ilk çıkış şarkısı olan "Enerji" için video klibini çekene Alper Erözer'in çok büyük bir hayran kitlesi mevcut.