"Zamanında doğru karar verememişim"

21 Eylül 2006 Perşembe - 16:03 | Son Güncelleme : 21 09 2006 - 16:03

Eski sevgilisi Tony Teodoridis, Can Tezal ve Yağmur Atacan üçgeninin tam ortasında kalan Pınar Altuğ işlerine kaldığı yerden devam ediyor


Eski sevgilisi Tony Teodoridis, Can Tezal ve Yağmur Atacan üçgeninin tam ortasında kalan Pınar Altuğ işlerine kaldığı yerden devam ediyor. Cem Davran'la TGRT ekranlarında yayınlanmaya başlanacak olan "Deli Dolu" isimli dizisinin çekimleri için kamera karşısına geçen Altuğ, dizide vurdumduymaz kocası ve evlenmek isteyen kardeşini idare etmeye çalışan arabulucu bir kadını canlandırıyor.

Partneri Cem Davran'ın "Bunu Yayında Söyle" programında yaptığı, "Eşim beni aldatırsa kapının önüne koyarım" sözlerine sitemkar bir cevap veren Altuğ, "Herkesin kendi fikri. Biz çok iyi arkadaş olabiliriz, birlikte iş yapabiliriz ama özel hayatımızdaki tavırlarımız çok farklıdır. Zaten aynı olmak da durumunda değildir. O Cem'in kendi eşiyle arasındaki problem" dedi.

Her geçen gün Tony Teodoris'in kendisi hakkında söylediği açıklamalar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Altuğ, "Konuşan konuşsun bir kulağımdan giriyor, diğerinden çıkıyor. Umrumda bile değiller. Doğru karar verememişim zamanında... Ben acısıyla tatlısıyla birşey yaşadım. Bittikten sonrası beni ilgilendirmiyor, ne olduysa zaten bititkten sonra oldu. Yolu açık olsun" diye konuştu.

EVİMİ SATMAM, SULANMASINLAR

Evini satılığa çıkarıp, Yağmur Atacan'ın evine taşındığı haberlerine de sinirlenen Altuğ, "Sulananlar olsa da evimi satmayacağım, ben o evi kendi emeğimle aldım ve o evde torunlarımla yaşayacağım. Biz her sabah Yağmur'la birlikte kendimizle ilgili çıkan haberleri gazetelerden okuyoruz ve sadece gülüyoruz" dedi.

Güzel oyuncu evlilik için ise "Evliliği konumka için daha çok erken, ilişkimiz iyi gidiyor" diye konuştu.

ANNE OLMAK İÇİN BİYOLOJİK SAATİN GELMESİNİ BEKLİYORUM

Anne olmak için biyolojik saatinin gelmesini beklediğini itiraf eden Altuğ, "Çocuğumun ileride kötü şeyler yaşamasını istemediğim için evlilik dışı çocuk yapabileceğimi zannetmiyorum. Evlenmeden çocuk doğurmam. Anne olanlar hep diyor ki, bunun biyolojik bir saati var, o gelince sana haber veriyor. Ben de o biyoljik saatin gelmesini bekliyorum" dedi.

DOĞA'YA ÇOK YAZIK

Doğa Bekleriz'in "Pınar Altuğ'dan daha iyi oyuncuyum" açıklamalarına gülerek cevap veren Altuğ, "Yazık ona, inşallah bu sene bir dizi teklifi alır" demekle yetindi

ETİKETLER

0