"Seçim sonuçları memlekete hayırlı olsun"

AA |  04 Temmuz 2018 Çarşamba - 18:29 | Son Güncelleme : 04 07 2018 - 18:29

CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, YSK'nin kesin seçim sonuçlarını açıklaması ile ilgili "Hayırlı uğurlu olsun memlekete. Bu seçim bitmiştir, yenisi var yakında, yerel seçimler var. Hazırlıklarımızı yapıp, eksikliklerimizi giderip yenisine hazırlanmak lazım. Demokrasi zaten böyle bir şeydir" dedi.


CHP'nin 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı  Muharrem İnce, 24 Haziran'daki Cumhurbaşkanı ve Milletvekili Genel Seçimi'nin  ardından çeşitli ziyaretlerde bulunmak için geldiği Erzurum'daki programlarının  ardından bir otelde bir süre dinlendi.
Ardından otelden ayrılan İnce, çıkışta AA muhabirinin YSK'nin kesin  seçim sonuçlarını açıkladığını hatırlatıp değerlendirmesini sorması üzerine  şunları kaydetti: "Hayırlı uğurlu olsun memlekete. Bu seçim bitmiştir, yenisi var  yakında, yerel seçimler var. Hazırlıklarımızı yapıp, eksikliklerimizi giderip  yenisine hazırlanmak lazım. Demokrasi zaten böyle bir şeydir. Gücünün farkında  olup gücümüzü artırmak için mücadele edeceğiz, uğraşacağız, çalışacağız."
İnce daha sonra kentten ayrılmak üzere Erzurum Havalimanı'na geçti.
 
  

ETİKETLER