Ünlülerin en büyük korkuları! 05 August, 15:25'de eklendi

Ünlülerin takıntı haline gelen korkuları sizler için bir araya getirdik...

1. RIHANNA
Barbadoslu şarkıcının en büyük korkusu balıklar ve yosunlar. Denize girince, deniz canlılarıyla karşılaşma fikri dahi 28 yaşındaki yıldızı korkutmaya yetiyor.
2. MURAT BOZ
 
Ünlü şarkıcı yeşil elmaya dayanamıyor. Gördüğü her elmayı yeme isteği duyan Murat Boz yiyememesi durumunda gözlerinin yaşardığını söylüyor. Bu durumu öğrenen hayranlarının sahneye elma atması sonucunda ise zor durumda kaldığını ve takıntısının artık korkuya dönüştüğünü ifade ediyor.
3. JUSTIN TIMBERLAKE
 
35 yaşındaki ABD'li pop şarkıcısı örümcek ve köpek balığından korkuyor.
4. BEREN SAAT
32 yaşındaki ünlü oyuncu, her kadın gibi en büyük korkusunun taciz edilmek olduğunu söylüyor.
5. KIVANÇ TATLITUĞ
Ünlü oyuncunun böcek veya yükseklik gibi bir korkusu yok. 32 yaşındaki Tatlıtuğ'un en korktuğu şey ise yalnız kalmak.
6. ADELE

28 yaşındaki İngiliz şarkıcı Adele henüz 9 yaşındayken bir martının, elindeki dondurmayı aldığını ve o günden beri martılardan korktuğunu söylüyor.
7. JOHNNY DEPP
53 yaşındaki ABD'li yıldız çocukların çok sevdiği palyaçolardan hoşlanmıyor. Palyaçolar gibi yapay ve ani hareketlerde bulunan her şeyden korktuğunu ifade ediyor.
8. ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ
30 yaşındaki oyuncu evde açık kalan dolap kapaklarından korkuyor ve kapatmadan asla uyuyamadığını söylüyor.
9. MADONNA
ABD'li şarkıcı gök gürültüsü ve yıldırımdan korkuyor. 57 yaşındaki yıldızın en ilginç korkusu ise DNA'sı. DNA'sının çalınmasından korkan Madonna, yanında bir sterilizasyon ekibiyle dolaşıyor.
10. BILLY BOB THORNTON
 
Angelina Jolie'nin esli eşi Billy Bob Thornton, antik mobilyalardan nefret ediyor. 61 yaşındaki oyuncu ve müzisyen onların etrafında nefes alamadığını hatta yemek bile yiyemediğini söylüyor.