TOTAL'in yeni imaj kampanyası yayına girdi

AA |  16 Ağustos 2018 Perşembe - 20:18 | Son Güncelleme : 16 08 2018 - 20:41

Demirören Holding bünyesinde Nisan 2016’dan bu yana  faaliyet gösteren, Türkiye’nin "lider" akaryakıt şirketlerinden TOTAL Oil Türkiye  AŞ, yeni bir imaj kampanyası başlattı.


 TOTAL'den yapılan açıklamaya göre, marka, yeni imaj kampanyası  kapsamında bugün yayına giren reklam filminde "Türkiye’nin Enerjisi Güzel"  sloganıyla Türkiye’nin ve insanının güzelliklerine değiniyor.

"Bu ülkenin, doğuşu da güzel güneşinin, batışı da…" sözleriyle  başlayan filmde, Türkiye’nin doğudan batıya, gencinden yaşlısına çok güzel ve  özel olduğu anlatılıyor. Türkiye’de yediden yetmişe aslında herkesin sahip olduğu  ancak zaman zaman hatırlamaya ihtiyaç duyduğu hayat enerjisinin önemini  vurgulayan film, TOTAL istasyonlarının bu hayat yolculuğunda mücadele eden  herkese güç ve enerji vermek için çalıştığını ifade ediyor.

 Türkiye çapında 500’ün üzerindeki istasyonuyla hizmet veren TOTAL’in  manifestosu, istasyonlarını ziyaret eden herkesin kendisini evinde hissetmesi,  enerjisini yenileyerek güzel duygularla dolması... Yeni imaj kampanyasında bunun  altı çizilirken, tüm Türkiye’ye sesleniliyor ve "bu güzel enerjinin farkına var"  deniliyor. 

Markanın reklam yüzü ise ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu oldu 

Çekimleri 8 günde tamamlanan, yol sahneleri için özel kamera  ekipmanlarının kullanıldığı filmin yönetmen koltuğunda Ozan Yalabık oturuyor.  Markanın reklam yüzü ise ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu oldu. Reklam filmi boyunca Kenan İmirzalıoğlu, üreticisinden girişimcisine  farklı hayat koşuşturması içerisinde olan insanların hikayelerini anlatıyor, o  özel anlara tanıklık ediyor. Film çekimleri Karadeniz’den Ege’ye Türkiye’nin  farklı bölgelerinde gerçekleşti. Tüm bu çekimlerin sonucunda, izlerken akıllardan  çıkmayacak ve herkesin kendi hayat mücadelesinden bir parça bulduğu reklam filmi  ortaya çıktı. 

Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen  gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL’in imaj kampanyası,  yıl boyunca farklı mecralarda yayında olacak. 

TOTAL Oil Türkiye, yayınladığı yeni imaj filmi ile "Türkiye’nin  Enerjisi Güzel" diyerek yeni dönemdeki pazarlama faaliyetlerini güçlendirecek ve  istasyonlarda yepyeni deneyimler sunmaya devam edecek.

"TOTAL Oil Türkiye, istasyon yatırımlarını artıracak" 

 Açıklamada görüşlerine yer verilen Demirören Holding Yönetim Kurulu  Başkanı Yıldırım Demirören, TOTAL Oil Türkiye AŞ'nin, yüzde 100 yerli ve milli  bir akaryakıt dağıtım şirketi olarak tüm Türkiye’ye hizmet verdiğini hatırlattı. 

Demirören Grubu’nun tüm şirketlerinde olduğu gibi Total Oil Türkiye  AŞ'nin de Türkiye’ye değer katma, Türkiye'ye ve insanına hak ettiği en iyi ürün  ve hizmetleri sunma anlayışıyla çalıştığını belirten Demirören, şunları kaydetti: 

"TOTAL Oil Türkiye, önümüzdeki dönemde de istasyon yatırımlarını  artıracak. Her zaman olduğu gibi tüm Türkiye’yi kucaklayacak. Bu topraklarda  yaşamanın kıymetine ve insanımızın güzel değerlerinin başlı başına birleştirici  bir unsur olduğuna dikkati çeken bu kampanyanın hizmet anlayışımızı ve insana  önem veren bakış açımızı çok başarılı bir şekilde aktardığını düşünüyorum."

Markanın reklam filmi TV, sosyal medya hesapları ve çeşitli online  platformlardan da izlenebiliyor.

ETİKETLER