THY'den gazetecilere teşekkür!

AA |  08 Nisan 2019 Pazartesi - 12:31 | Son Güncelleme : 08 04 2019 - 12:46

Basın Müşaviri Üstün, "Büyük Göç" sırasında çalışan basın mensuplarına teşekkür mektubu yazdı.


Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşaviri Yahya Üstün,  Atatürk Havalimanı'ndan İstanbul Havalimanı'na yapılan "Büyük Göç" sırasında  çalışan basın mensuplarına bir mektupla teşekkür etti. 
 
Üstün, "Basınımızın değerli çalışanlarına" başlıklı mektupta, büyük  maçların asla yalnız kazanılmadığını belirtti.
 
"Zaferlerin her ne kadar sahada kazanılmış gibi görünse de biliyoruz  ki maçlar asla yalnız  kazanılmaz. Ortada bir zafer varsa kameraların kör  noktasında bambaşka bir güç de gizlidir. Saha kenarları boş değildir" ifadelerini  kullanan Üstün, geçen hafta, ilkleri yaşadıkları Atatürk Havalimanı’ndan yeni  zaferlere uçacakları İstanbul Havalimanı’na "Büyük Göç" için sahada olduklarını  anımsattı.
 
Üstün, 45 saat olarak planlanan, çalışanların ve partnerlerinin  desteğiyle 32 saatte tamamladıkları bu operasyonda asla yalnız olmadıklarına  dikkati çekerek, şunları kaydetti:
 
"Kameraların önünde, arkasında ve sahanın kenarında olan  arkadaşlarımız vardı, bizi yalnız bırakmayan. Gündüzün ayazında, gecenin ürkütücü  soğuğunda yılmadan ve bıkmadan desteğini sürdüren basın mensubu arkadaşlarımızdan  yankılanan 'yalnız değilsiniz' tutumu bizlere ayrı bir onur yaşattı. Türk Hava  Yolları yeni evinde tarihi zaferlere sizin desteğiniz ile uçacak. Yüreğinize ve  emeğinize sağlık. Markamıza olan desteğiniz için teşekkür ederiz. Tarihi taşınma  operasyonumuzda bizi asla yalnız bırakmayan basın çalışanı arkadaşlarımıza  teşekkür ederiz."
 
Üstün, basın çalışanları için teşekkür videosu çekildiğini kaydederek,  söz konusu videonun linkini paylaştı.
 

ETİKETLER