THY'den business yolcularına yeni kolaylık

AA |  20 Eylül 2018 Perşembe - 10:27 | Son Güncelleme : 20 09 2018 - 10:27

Türk Hava Yolları (THY), business sınıfında seyahat eden yolcularına, yemeklerini uçuş öncesi seçebilmelerine olanak sağlayan proje başlattı.


THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, kıtalar arası uçuş  yapan business sınıf yolcularına daha iyi hizmet hedefiyle iki yeni proje hayata  geçirildi. Uçak içi sunduğu ikramlarla pek çok ödüle layık görülen THY, business  sınıfında seyahat eden yolcularına, yemeklerini uçuş öncesi seçebilmelerine  olanak sağlayan projesini uygulamaya aldı.
 
Uygulamayla, business sınıfta seyahat eden yolcular, İstanbul çıkışlı  kıtalar arası hatlarda geçerli olmak üzere, internet sayfası ve mobil uygulama  üzerinden yemek seçebilecek. Yolcular bu seçimlerini, uçuşlarının gerçekleşeceği  tarihin 1 hafta öncesinden başlayarak son 48 saate kadar yapabilecek.
 
THY ile İstanbul çıkışlı Atlanta, Bangkok, Pekin, Bogota, Boston, Cape  Town, Şikago, Guangzhou, Hanoi, Havana, Ho Chi Minh Kenti, Hong Kong, Houston,  Cakarta, Johannesburg, Kuala Lumpur, Los Angeles, Manila,  Miami, Montreal, New  York, Phuket, Port Louis, San Francisco, Sao Paulo, Seul, Şangay, Singapur,  Taipei, Tokyo, Toronto, Washington DC, Caracas, Panama City, Madagascar, Durban,  Maputo ile Buenos Aires’e seyahat eden yolcular bu hizmetten yararlanabilecek.
 
"Dilediğiniz Zaman" servis uygulaması
 
THY'nin kıtalar arası uçuşlarda business sınıfı yolcularına sunduğu  bir diğer yenilik ise uçuş esnasında ikramlarını istedikleri zaman talep edebilme  imkanı sağlaması. Dünyada çok az havayolu şirketinin uyguladığı bu ayrıcalıklı  servis konsepti ile yolculara daha kişiselleştirilmiş bir hizmet alma olanağı  sunulmuş oluyor. Yolcular dinlenecekleri ve ikram talep edecekleri zamanı  kendileri belirleyerek daha esnek bir uçuş deneyimi yaşama fırsatı elde  ediyorlar.
 
THY'nin İstanbul çıkışlı ve varışlı tüm kıtalar arası gece  seferlerinde yolcular bu servisten faydalanabiliyor.

ETİKETLER