Survivor'da kim elendi? Survivor 2018 ödül oyununu hangi takım kazandı?

13 Mart 2018 Salı - 7:11 | Son Güncelleme : 13 03 2018 - 7:11

Survivor'da kim elendi? Survivor 2018 ödül oyununu hangi takım kazandı? Sorularının yanıtlarını haberimizde derledik. Survivor yarışmasında dün akşam yine kıyasıya bir mücadele yaşandı ve adaya bir kişi veda etti. Peki o kişi kim oldu?


Survivor'da heyecan sürüyor. Sakatlanan yarışmacılar sonrasında yeni isimler yarışmaya katılıyor. Dün izleyicileri ekrana kilitleyen Survivor'da adaya veda eden isim büyük yankı uyandırdı. Ödül oyununu kazanan takım sevinç yaşadı. İşte tüm gelişmeler...

SURVİVOR'DA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?
 
Survivor 23. yeni bölümde ödül oyunu nefesleri kesti. Oldukça çetin bir mücadeleye sahne olan bayrak oyununu bu kez Gönüllüler takımı 10-9 skoru ile kazandı ve ödülün sahibi oldular.
 
SURVIVOR'DA KİM ELENDİ?
 
Survivor'da dün akşam yapılan oylamada en çok ismi çıkan yarışmacı Nihat olmuştu. İkinci eleme adayını ise bireysel dokunulmazlığı kazanan Turabi belirlemiş ve bu isim de Damla olmuştu. Üçüncü eleme adayını ise haftanın performans birincisi Sema belirlemiş, üçüncü elime adayı da Murat olmuştu.
 
Bu akşam yapılan halk oylaması sonrası Survivor'a veda eden isim Nihat Doğan oldu.
 
ACUN ILICALI INSTAGRAM'DAN DUYURDU!
 
TV8'in reyting rekortmeni yarışması Survivor'ın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, resmi Instagram hesabından az önce 4 yeni ismin Survivor'a katıldığını duyurdu. Yeni katılan yarışmacıların 2'si Ünlüler, 2'si ise Gönüllüler takımında mücadele edecek. Ilıcalı, yaptığı açıklamada: "All Star ve Gönüllüler takımına katılan yeni yarışmacılarımıza başarılar diliyorum." dedi.
 
SURVIVOR'DA YENİ YARIŞMACILAR KİMLER? 
 
Survivor 2018'de Acun Ilıcalı'nın açıkladığı yeni yarışmacıların isimleri ve yarışacakları takımlar ise şöyle:
 
All Star: Elif Şadoğlu ve Yiğit Dikmen.
 
Gönüllüler: Mustafa Kemal Kurt ve Batuhan Buğra Eruygun.