Razer Phone 2 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

11 Ekim 2018 Perşembe - 11:22 | Son Güncelleme : 11 10 2018 - 11:39

Oyuncu odaklı ürünleriyle dikkat çeken Razer, yeni telefonu Razer Phone 2'yi duyurdu.


Oyuncu ekipmanları üreten Razer, ikinci nesil oyun odaklı akıllı telefon modeli Razer Phone 2’yi resmen tanıttı. 5.72 inç büyüklüğünde Quad HD 12 HZ UltraMotion ekranıyla muhteşem bir görüntü kalitesi sunuyor. Gücünü Snapdragon 845 işlemci ve 8GB RAM kapasitesinden alan cihaz, tüm oyunları en yüksek görüntü kalitesinde ve en iyi performansla çalıştıracak özelliklere sahip.
 
Ön yüzde tasarımsal olarak bir farklılık bulunmayan çentikli ve çerçevesiz ekranların yarıştığı şu günlerde Razer, özellikle 16:9 ekranı tercih ettiklerini belirtti. Üretici firma bir oyuncu telefonun bu şekilde çok daha kullanışlı olacağını iddia ediyor.
 
Cihazın arka kısmındaki Razer logosu Razer Chromaile desteklenmiş. 16.8 milyon renk arasından ister ön tanımlı profiller isterseniz de kendi profillerinizi kullanabiliyorsunuz. Ayrıca bu logo gelen bildirimlerde uygulamaya göre renk değiştiriyor. Kablosuz şarj adaptöründe de Razer Chroma aydınlatması mevcut. Razer Phone 2 ayrıca 4000mAh kapasiteli bir batarya ile geliyor. QuickCharge 4+ hızlı şarj teknolojisinin yanında kablosuz şarj olduğunu da belirtmekte fayda var. / Hürriyet