Fantezi olsun diye kız arkadaşı ile birlikte... 06 September, 16:48'de eklendi

Gerçek mi yoksa dalga mı? İşte Haydar Dümen`e sorulmuş cinsel sorular..

1.
Gerçek mi yoksa dalga mı? İşte Haydar Dümen`e sorulmuş cinsel sorular..
 
NİŞANLIM KAMYON ŞÖFÖRÜ
Ben kamyon şoförüyle nişanlıyım. Uzun aralarla beraber oluyoruz. Bana yatakta çok sert davranıyor. Ona bunu söylediğimde kabul etmiyor. Vajinamda çok ağrı oluyor. Bu durumu nasıl aşarım?
 
 
 
2.
NİŞANLIM FAZLA KİLOLU
27 yaşında nişanlı kızım. 1 aya kadar evleneceğim. İlk geceden korkuyorum. Nişanlım epey kilolu. Bense çok zayıfım. Acaba cinsellikte kilonun etkisi olur mu?
 
 
3.
Artık seksten hoşlanmıyorum
20 yaşında, 3 yıllık evli kadınım. Bir çocuğum var. Evliliğimin ilk yıllarında cinselliği severdim. Artık seksten hiç hoşlanmıyorum. Ne olur bana yardım edin. 
 
 
 
4.
İkincisi olmuyor 
33 yaşındayım. 10 yıllık evliyim. Seksi sevmeme rağmen ancak bir kez cinsel ilişkiye girebiliyorum. Eşime karşı kendimi devamlı mahçup hissediyorum. 2 veya daha fazla ilişkiye girebilmem için ne yapmam lazım? 
 
 
 
5.
 Kadının çamaşırlarını parçalıyorum
45 yaşındayım. Benim fantezim sevgilimin iç çamaşılarını parçalamak. Ama kendimi durduramıyorum. İç çamaşır parası vermekten batacağız. Ne olur bir çare bulun. 
 
 
6.
1 SAATTE 8 İLİŞKİ MÜMKÜN MÜ
Benim bir arkadaşım var, bir saatte 8 kez ilişkiye giriyormuş. Ben inanamadım ama böyle bir şey mümkün mü?
 
7.
Yetersiz geliyor 
19 yaşındayım. Penisimin boyu bana yetersiz geliyor. Kız arkadaşımla ilişkiye girmekten çekiniyorum. Bu bende güvensizlik yaratıyor. Ne olur bana yardım edin. 
 
 
8.
 
Kızlığı bozuldu mu? 
Kız arkadaşımla ilişkiye girmeye çalıştık. Penisim vajinasına temas etti. Kız arkadaşım çok az temas olduğunu söyledi. Aşırı kan geldi. Kızlık zarının bozulma olasılığı ne kadardır? 
 
 
9.
HAPI KIZ YERİNE BEN YUTSAM
Kız arkadaşım doğum kontrol hapı kullanmak istemiyor. Ben de prezervatiften sıkıldım. Doğum kontrol hapını ben içsem işe yarar mı?
 
 
10.
Yetersiz geliyor 
19 yaşındayım. Penisimin boyu bana yetersiz geliyor. Kız arkadaşımla ilişkiye girmekten çekiniyorum. Bu bende güvensizlik yaratıyor. Ne olur bana yardım edin. 
 
 
11.
Vajinaya sperm bulaştı 
Kız arkadaşım adet dönemindeydi ve yüzeysel sevişiyorduk. İlişkiye girmedik. Ben prezervatif takmıştım. Prezervatif çıkmış, spermler onun vajinasına bulaşmıştı. Ama birleşme olmadı sadece vajinasına bulaştı. Sizce hamile mi? 
 
 
 
12.
Çekiniyorum 
20 yaşındayım. Mastürbasyon yaparken 1 dakika bile olmadan boşalıyorum. Bu yüzden ilişkiye girmekten çekiniyorum. Sizce bu normal mi? 
 
 
13.
Telefonda fantezi yapalım diyor ama..
 
23 yaşındayım. 3 yıllık ilişkim var. Henüz birlikte olmadık. Bazen “Telefonda fantezi yapalım” diyor ama istemiyorum. Hem bilmiyorum hem de utanıyorum. Rüyalarımda hep ilişkiye giriyorum ve boşalıyorum. Ne yapayım?
 
 
14.
15.
16.
17.
18.
19.
FANTEZİ OLSUN DİYE...
Sevgilimle ilk kez ilişkiye girecektik. Biraz heyecan olsun diye sevişirken kızın vajinasına pul biber döktüm. Gece beni arayıp orasının burasının yandığını söyledi. İleride bir sorun olur mu?
 
 
 
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.