Kayınvalidenizin burcuna göre kişiliği!

20 Mayıs 2015 Çarşamba - 12:48 | Son Güncelleme : 20 05 2015 - 12:48


Kayınvalideler kimi zaman öz anneden daha yakındır daha candandır yeri gelir kendi evladından üstün tutar. Kimi zamansa tam tersi kök söktürür. Hatta bu yüzden uğrunda 'Kaynanayı ne yapmalı, kaynar kazana atmalı' şeklinde şarkılar bile yapılmıştır. Peki astroloji bu konuda ne söylüyor? İşte kaynananızın burcuna göre karakter analizi.
 
KOÇ
 
Koç burcu kayınvalideler inatçıdırlar. Eğer sizden hoşlanmazlarsa fikirlerini kolay değiştirmezler ve hayatınızı karartırlar. Çevrelerine karşı neşeli ve mutlu görünürler ama gelin ve damatları için zor insanlardır.
 
BOĞA
 
Boğa burcu anneler çocuklarına karşı koruyuculardır. İnatçı olduklarında çok tartışırlar ve onlara karşı gelinmesinden hoşlanmazlar. Gelin ve damatlarına saygı duymazlarsa samimi olmazlar ve çok eleştirirler.
 
İKİZLER 
 
İkizler normalde sakindirler. Ancak dengesiz bir yapıya sahip olduklarından dolayı çok iyiyken biranda sinirlenebilir ve ters tepki verebilirler. Zeki olan ikizler burcu gelin ve damatlarına değişik dürprizler yapabilirler.
 
YENGEÇ 
 
Yengeçler ailesine düşkülerdir. Bu yüzden aileye yeni katılan gelin ve damatlara hemen ısınamazlar. Israrcı ve net fikirleri olan bu burçlar kolay fikir değiştirmezler. Onlara yapılan hataları unutmasalar da bağlandıkları gelinlerini ve damatlarını çok korurlar.
 
ASLAN
 
En çekinilecek kayınvalidelerden biridir. Sinirlendiği anda çok zor affeder ve sinirini direkt belli eder. Kendi isteklerinin ön planda tutulmasını isterler ve her konuda fikirleri vardır.
 
BAŞAK 
 
Başak burcu kayınvalideler gelinlerine ve damatlarına karşı samimi olurlar. Ancak çabuk eleştiren bu burçlar bazen karşı tarafı kırabilirler. Alıngan bir yapıya sahip olan başaklar kendilerine yapılan yanlışları kolay unutmazlar.
 
TERAZİ
 
Terazi burcundaki kayınvalideler duygusal ve iyi kalplidirler. İdeal kaynana olacak karaktere sahip bu kişiler gelin ve damatlarına çok anlayışlı ve iyi davranırlar.
 
AKREP
 
Akrep burcu kayınvalidelerinin sağı solu belli olmaz. Kolay anlaşılmadığı ve ne düşündüğü belli olmadığı için nasıl davranacağınızı bilemezsiniz. Bir an çok iyiyken modları hızlı bir şekilde değişir.
 
YAY 
 
Yay burçları çocuklarına çok düşkünlerdir. Çocuklarının tercih ettiği kişiye saygılı davranırlar ve sevmeseler de belli etmezler. Çocuklarının sıkıntılı dönemlerinde her zaman yardım ettikleri için onların ailelerine de aynı şekilde düşünür ve yardım ederler.
 
OĞLAK
 
Oğlak burcu kayınvalideler bir şeye karar verdiklerinde kolay değiştirmezler. Şüpheci yapıları yüzünden çok detaycı ve dikkatlidirler. Gelin ve damatlarına bazen çok karışabilirler. Çocuklarına karşı davranışlara dikkat eden oğlaklar yanlış bir davranışı unutmazlar.
 
KOVA 
 
Herkese güvenmeyen Kovalar gelin ve damatlarına ilk başlarda şüpheli ve eleştirisel bakabilirler. Her şeyi bildiklerine inan kovalar kolay kayınvalideler değildirler. Eğer sizi severlerse iyi davranırlar ama asla çok samimi olmazlar.
 
BALIK 
 
Balık burcu kayınvalideler gelin ve damatlarına çabuk ısınırlar. Çocukları ve eşleri arasındaki sürtüşmelere aşırı tepki verebilirler çünkü çok duygusal ve melankolik kişilerdir. Söylediğiniz herhangi sözden çabuk kırılırlar ve ağlamak için yer ararlar.

ETİKETLER