Kadınların yatakta beklediği 8 hareket 05 February, 20:20'de eklendi

Cinselliğin hayatın en büyük gerçeği olduğunu kabullenip yola devam edenler için hazırladığımız bu listede kadınların yatakta partnerlerinden beklediği 8 hareketi listeledik. Partnerinizi mutlu ederseniz, o da sizi mutlu edecektir emin olun.

1. 1. Bakımlı bir partner
Gözlerine estetik ve hoş görünmeyen biriyle sevişmekten ne kadar haz alabilirler sizce?
2. 2. Hijyen
Temiz olmak namına hiçbir şeyin bulunmadığı bir partneriniz olsun istemezdiniz bizce. Kadınlar da istemiyor işte. Seks öncesi güzel bir duş, hoş bir koku, diş fırçalamak gibi basit aktivitelerden kaçınmayın lütfen.
3. 3. Geç boşalma
Çok geç de değil. Ortasını bulmak lazım bunun. Lütfen kadınların alacağı zevki de hesaba katıp mutluluklarını düşünün. Tek kişilik bir eylem değil bu malumunuz.
4. 4. Uzun bir önsevişme
Kadının kendisini rahat hissetmesi, sevişmeye hazır olması biraz zaman alabilir. Bu yüzden uyarılmasını sağlamanıza, motive edici bir önsevişmeye hiçbir kadın hayır demez.
5. 5. Klitorise gereken önemi verin.
Vajinal orgazmdan daha kolay gerçekleşen klitoral orgazmın sağlanmasını sakın atlamayın. Kadınlar helak olmuş, sağda solda isyan ediyor ağlıyor orgazm taklidi yapmaktan. Ayıptır, yazıktır, günahtır. Hep kendiniz hep kendiniz!
6. 6. Güzel cümleler duymak
Kelimelerden ve cümlelerden tahrik olmanın anlamını biliyor musunuz? Bilmiyorsanız bir kadına sorun size mutlaka anlatır. 
7. 7. Öpüşmek, bol bol öpüşmek
Odak noktası başka bir yer olabilir, fakat Allah'ını seveni defansa öpüşmeye çağırıyoruz! 
8. 8. Seks sonrası sohbet etmek
"Güzel maçtı tebrikler, şimdi dağılabiliriz." tavırlarından vazgeçip partnerinize verdiğiniz önemi gösterin lütfen.