İyi Partili yönetici tarafından aşağılanan Yusuf görev başında

31 Mart 2019 Pazar - 16:33 | Son Güncelleme : 31 03 2019 - 16:41

AK Parti adına Pendik’te seçim çalışması yapan Yusuf Özoğul, İyi Partili bir kadının aşağılaması karşısındaki duruşuyla milyonlar tarafından “İyi ki Varsın Yusuf” cümlesiyle tebrik edilmişti. Seçimlerde sandık başında görev alan Özoğul aynı yerde oyunu kullandı.


İstanbul Pendik İlçesi'nde AK Parti için gönüllü olarak mahallede çalışma yapan Yusuf Özoğul, İyi Partili yönetici Mine Koraş tarafından aşağılandı. Ağılanmakla kalmadı bunu bir de gizlice kameraya çekti. Kendisine hakaret ve aşağılama yapılmasına rağmen duruşunu hiç bozmayan Yusuf Özoğul'un bu görüntüleri İyi Partili kadın tarafından sosyal medyada da yayınlandı.
 
"İYİ Kİ VARSIN YUSUF"
 
Milyonlarca kişi Yusuf Özoğul'un naif duruşuna karşın sosyal medyadan "İyi ki Varsın Yusuf!" diyerek destek verdi. Başkan Recep Tayyip Erdoğan da aynı şekilde İstanbul Dolmabahçe'de Yusuf Özoğul'u kabul etti. Genç Ak Partili ile bir araya gelen Başkan Recep Tayyip Erdoğan "İyi ki Varsın Yusuf" diyerek AK Partili genci tebrik etti.
 
MAHALLEDEN SONRA SANDIK BAŞINDA GÖREVDE
 
Yusuf Özoğul, sadece seçim çalışmaları esnasında çalışmadı, sandık başında da görevini sürdürdü. Ak Parti Pendik Genç Ak Partili Yusuf Özoğul, oyunu Alpaslan Anadolu Lisesi'nde kullandı. Ayrıca aynı yerde sandık görevlisi olarak yerel seçimlerde görevde bulundu.
 
Yusuf Özoğul sandığa giderek oyunu kullandı
 
Pendik’te yerel seçim çalışmaları kapsamında broşür dağıttığı sırada Mine Koraş’ın sözlü tacizine maruz kalan Yusuf Özoğul oyunu kullandı.
 
Kendisine yönelik tacize rağmen soğukkanlılığını koruyarak takdir toplayan Yusuf Özoğul sandığa giderek oyunu kullandı. Adaletin yerini bulacağını belirten Yusuf Özoğul, "Bu seçim bir yerel seçimdir. Ancak bu seçim 15 Temmuz’da tankların önüne atılanların, bombalara maruz kalanların seçimidir. Bu seçim şehitlerimizin seçimidir. İnşallah adalet yerin bulacak her şey iyi olacaktır’’ ifadelerini kullandı. 
 
Kaynak: Sabah

ETİKETLER