İstanbul trafiğini birbirine katan Buse'den şok sözler!

04 Eylül 2018 Salı - 15:53 | Son Güncelleme : 04 09 2018 - 15:55

İstanbul'da motorsikleti tek teker üzerinde sürerek trafiği tehlikeye düşüren ve çektirdiği görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Eser Buse G. gözaltına alındı. Üniversite 2. sınıf öğrencisi Eser Buse G., "Pişman mısınız?" sorusuna, "Hayır." yanıtını verdi.


Bir üniversitenin İnsan Kaynakları bölümü 2. sınıf öğrencisi Eser Buse G.,(24) tek teker üzerinde motorsiklet kullandı. Son olarak Beşiktaş Barbaros Bulvarında tek teker üzerinde motorsiklet kullandı ve diğer çektirdiği görüntüler gibi bunu da sosyal medya hesabından paylaştı. 
 
İstanbul Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik ekipleri, adresini belirlediği Eser Buse G'yi gözaltına aldı. Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde trafiği tehlikeye düşürmekten 235 TL para cezası uygulanan Eser Buse G., adli işlem için Beşiktaş Polis Merkezine götürüldü. 
 
Karakola sevki sırasında, basın mensuplarının "pişman mısınız? sorusuna "Hayır" yanıtını veren Eser Buse G., "Ben insanların canını tehlikeye atmıyorum, kapalı alanımız yok. O yıllar önce bir defaya mahsus bir görüntüydü. Tekrarlanmadı. Boş yolda yaptım. Yol bomboştu, o yüzden yaptım. Kapalı alan olsa orada yapardım. Kapalı alanda yine devam edeceğim." dedi. (Hürriyet)

ETİKETLER