Güldür Güldür Show 104. bölüm fragmanında neler yaşanacak?

08 Nisan 2016 Cuma - 10:06 | Son Güncelleme : 08 04 2016 - 10:33

SHOW TV ekranının sevilen komedi programı Güldür Güldür Show 104. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Güldür Güldür Show 104. bölüm fragmanında sürpriz bir konuk yer alacak. Güldür Güldür Show 104. bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...


Show Tv'nin sevilen eğlence programı Güldür Güldür Show'da kahkaha tufanı yaşanacak. Güldür Güldür Show 104. yeni bölüm fragmanı ve tüm detayları haberimizde...

Ekranların fenomen eğlence programı Güldür Güldür Show yeni sezonda da kahkahalara boğmaya devam ediyor!!
 
Efsane kadrosuyla herkesin beğenisini kazanan Güldür Güldür Show, aileden aşka, şöhretten teknolojiye, futboldan arkadaşlığa, birçok konuya kendisine özgü mizah anlayışı ile yeni bir yaklaşım getirmeye devam ediyor..
 

Güldür Güldür Show 104. Bölüm Tanıtımıvideo için tıklayın

Güldür Güldür Show ekibi Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Buldu, Özge Borak, Aylin Kontente, Erdem Yener, Çağlar Çorumlu, İrem Sak, Onur Atilla, Derya Karadaş, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Bilgin, Özgün Aydın, Ayşegül Akdemir, Kıvanç Baran Aslan ve Ali Sunal oluşturuyor..

GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW'DA NELER YAŞANACAK?
 
Karşısına hamburgerci açılan, köfteci Hüseyin usta bu yeni duruma alışabilecek mi? Müşterilerini hamburgerciye kaptırmamak için Hüseyin usta ne gibi girişimlerde bulunacak?  İbrahim Büyükak'ın köfteci'den şikayeti ne olabilir?
 
Karısı Yeter ile evlilik yıldönümü kutlamak isteyen İsmail, turist Burcu, Nezaket teyze ve bütün taşıma araçlarından korkan İbrahim boğaz altında tur yapan bir denizaltı'da buluşursa neler olur? Denizaltı kaptanı bahadır mesleğine ne kadar hakim..
 
 
 Evdeki buzdolabının garanti süresi dolar dolmaz bozulunca yetkili servis çağıran ve yeni bir dolap almamak konusunda ısrar eden Şevket'i, karısı Sinem yeni buzdolabı almaya ikna edebilecek mi? Tasarruf etmek adına dolabı tamir ettirmeye çalışan Şevket gerçekten kara geçebilecek mi?
 
 Kaymakamın köyü ziyaret edeceğini öğrenen Egeli Köy Muhtarı Bilal ve yardımcısı Fikri, Kaymakama layık bir karşılama yapabilecek mi? Fikri'nin İstanbul'da müzisyen olan yeğeni İbrahim'den karşılamada çalmasını isterse neler olacak? Metal grubuna üye olan İbrahim ve metalci arkadaşları köyde nasıl karşılanacak?