FUZUL YAPI’NIN YENİ PROJESİ ‘VADİYAKA’ BAŞAKŞEHİR’İN KALBİNDE YÜKSELİYOR…

12 Ekim 2015 Pazartesi - 9:47 | Son Güncelleme : 12 10 2015 - 9:47

Bugüne kadar 3 bin konut üreten Fuzul Yapı, Başakşehir’in kalbinde ‘VadiYaka’ projesini inşa ediyor. Mega projelerin kesişme noktasında yer alan VadiYaka; modern konut anlayışı, özgün mimarisi ve sosyal imkanlarıyla bölgeye değer katıyor.


Fuzul Yapı’nın son projesi VadiYaka,  18 bin metrekare alan üzerine inşa ediliyor. 2+1, 3+1 ve geniş aileler için 4+1 daire seçenekleriyle satışa çıkan VadiYaka projesi; 361 konut, 56 ticari üniteden oluşuyor.
 
Şehir Hastanesi’ne 1 dakika, Başakşehir Metro İstasyonuna 2 dakika,  Olimpa Alışveriş Merkezi’ne 3 dakika ve Botanik Parkı’na 5 dakika mesafede yükselen VadiYaka; Başakşehir’in ulaşılması ve tarif edilmesi en kolay projesi...
 
Çocuk dostu proje...
 
Kaliteyi konforla bütünleştiren, aile yaşamına uygun mimarisiyle öne çıkan Vadi Yaka, zengin sosyal imkanlarıyla dolu dolu bir yaşam da vaat ediyor. VadiYaka sakinleri kafeterya, Türk Hamamı, sauna, 2 adet kapalı yüzme havuzu ve özel peyzajı ile farklılaşan çevre düzenlemesiyle komşularıyla keyifli bir hayat sürecek.
 
VadiYaka Başakşehir, çocuk dostu alanlarıyla da öne çıkıyor. Vadi Yaka Çocuk Oyun Adası’nda; miniklerin kullanıma uygun doğal solüsyonla üretilen ahşap malzemeli oyun elemanlarıyla, çocukların güvenli ve özgür olabilecekleri bir alanda keyifle oyun oynamaları sağlanacak.
 
VadiYaka projesi tamamlandığında yatırımcısına yüzde 70 kazanç geitrmesi planlanıyor...
 

ETİKETLER