Fi Çi dizisinin final tarihi belli oldu! Yeni fragman yayınlandı mı?

23 Ocak 2018 Salı - 13:30 | Son Güncelleme : 23 01 2018 - 13:30

Fi Çi dizisinin merakla beklenen 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Fi Çi final tarihiyle ilgili önemli bir açıklama geldi. Puhu TV resmi Twitter hesabından Fi Çi dizisi ile ilgili yapılan açıklama haberimizde yer alıyor.


Fi Çi dizisinin final tarihine ilişkin önemli bir açıklama geldi. Finale son 3 bölüm kala Fi Çi 8. yeni bölüm fragmanı da merak edilir oldu. Yeni fragman yayınlandığında haberimizde olacaktır. İşte Fi Çi son bölümde yaşananlar...
 
İşte Twitter paylaşımı:
 
 
Fİ Çİ 7. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?
 
Duru ve Deniz'in yakınlaşmasından sonra ortalık fena halde karıştı. Duru, bu yakınlaşmadan sonra hem Deniz, hem de Can Manay'dan uzak durması gerektiğini fark etti. Diğer yandan Duru ve Deniz'in yakınlaşmasını gören Bilge ise tüm dikkatleri üzerine çekti. Bilge, gördüklerini önce Duru'ya ardından Eti'ye anlattı. Duru, Bilge'nin bilmesiyle iyice telaşlandı ve Can Manay'dan ayrılmaya karar verdi. Eti ise bu durumun Can Manay'ın öğrenmemesi gerektiğini savunarak, çok kötü şeyler olacağını Bilge ve Duru'ya ifade etti. Can Manay, Eti'den uzaklaşma kararıyla Eti'nin duygularını derinden sarstı. Bu durumu kaldıramayan Eti ise intihar etme girişimindeyken Can'a, Duru'nun onu aldattığını söyledi ve kendi canına kıydı. Özge, hedeflediği dosyayı Sadık'tan almayı başardı. O dosyada, Can Manay'ın geçmişindeki tüm bilgiler yer alıyor. Özge o dosyanın gerçekliğinden sonra Duru için tekrar bir adım attı ve Duru'nun yanına giderek, Can Manay'dan kaçması gerektiğini söyledi. Zaten Can Manay'dan ayrılma kararı alan Duru, bu durumun ciddi oluşuyla da kaçma fikrine kendini alıştırdı. Eşyalarını ve pasaportunu almak için eve giden Duru, tam evden çıkacakken kapıyı açtığı gibi karşısında Can Manay'ı gördü. Elinde valizle evden çıktığını gören Can Manay ise yüzündeki ifadeyle tüm izleyici heyecanlandırdı.