Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14 Mart 2018 Çarşamba - 7:54 | Son Güncelleme : 14 03 2018 - 7:54

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) yeni gelişmeleriyle dün akşam ekrana geldi. İzlenme rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 95. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte tüm merak edilenler...


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 94. son bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. ATV'nin Salı akşamları yayınlanan fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 95. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Herkesi ölümle burun buruna getiren büyük planda sona yaklaşılırken dikkat edilmesi gereken en önemli şey zamanlamadır. Çakırbeyli Ailesi'nin içine yerleştirilmiş düşmanlar tek tek kendini açık etmeye başlamış, Yalçın'ın ele geçirilmesiyle de önemli bilgilere ulaşılmıştır. Kurduğu oyunun ortaya çıkmasına ramak kaldığını fark eden Hasan, içerideki adamlarına harekete geçme emrini verir. Hızır ise tehlikenin farkındadır, Ünal Kaplan ve Ceylan'ı dikkatli hareket etmesi uyarır. Hızır'ın göz ardı etmemesi gereken asıl şey ise şimdiye kadar gücünü küçümsediği Selda ve Candan'ın özel yetiştirilmiş tetikçiler olmasıdır.