En güzel ve anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları!

30 Ağustos 2018 Perşembe - 9:25 | Son Güncelleme : 30 08 2018 - 9:25

En güzel ve anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajlarını haberimizde derledik. 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 96. yılı coşkuyla kutlanacak. Bugüne özel sevdiklerinize de gönderebileceğiniz 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajlarını haberimizde bulabilirsiniz.


Mustafa Kemal Atatürk'ün yurdu düşmanlardan temizlediği  Büyük Taarruz Zaferi için en anlamlı mesajları haberimizde bulabilirsiniz. İşte sosyal medya hesaplarınızdan da paylaşabileceğiniz en güzel 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları...

EN ANLAMLI 30 AĞUSTOS MESAJLARI

-Esareti kabul etmeyen ve kanının son damlasına kadar savaşarak bu zaferi bize armağan eden tüm şehit ve gazilerimizi minnetle anıyorum. Zafer Bayramı'nız kutlu olsun...
 
-Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz. Şanlı 30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.
 
-Ey yükselen yeni nesil! İstikbal sizsiniz Cumhuriyeti biz kurduk,onu ila ve idame edecek sizsiniz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun
 
-Bizim mavi’ye olan sevdamız, 1881’de Selânik’te dünyaya açılan bir çift gözle başladı…” 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun.
 
-Özgürlüğümüzün temellerinin atıldığı ve yurdumuzun düşmanlardan kurtulduğu günün yıl dönümü 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun!
 
-30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta cumhuriyetimizin kurucusu, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyorum.
 
-Bu zafer, Türk milletini yok etmeye çalışan işgal güçlerinin haksızlıklarına, yoksulluğa ve tüm olumsuzluklara karşı aziz milletimizin Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde tüm dünyaya Türk milleti bağımsızdır ve bağımsız kalacaktır, ay yıldızlı bayrağımız milletimiz var oldukça gökyüzünde dalgalanacaktır diye haykırdığı, aziz milletimizin şanlı zaferidir.