Ege'nin Hamsisi 8. yeni bölümde Zeynep hayal kırıklığı yaşıyor!

03 Eylül 2018 Pazartesi - 8:37 | Son Güncelleme : 03 09 2018 - 8:37

Ege'nin Hamsisi 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1'in sevilen dizisi Ege'nin Hamsisi bu akşam yeni gelişmeleriyle ekranda olacak. Ege'nin Hamsisi dizisinde Zeynep'in hayal kırıklığı duygusal anlar yaşatacak.


Ege'nin Hamsisi 8. yeni bölümüyle bu akşam TRT 1'de izlenebilecek. Ege'nin Hamsisi'nde Deniz'in kendisini kandırdığını düşünen Zeynep, hayatının en büyük hayal kırıklığını yaşamaktadır. İşte ayrıntılar...

EGE'NİN HAMSİSİ 8. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

“Zeynep’in Hayal Kırıklığı”
 
Bölgelerinin muhteşem lezzetlerini sunan Karadenizli ve Egeli iki restoran sahibinin çevresinde gelişen komik, duygusal ve eğlenceli olayları anlatan Ege’nin Hamsisi’nde bu hafta neler olacak?
“Aradığı aşkı Ege kıyılarında bulan Zeynep, tesadüf eseri Deniz'in İngiltere'ye gideceğini öğrenmiştir. Zeynep sevdiği adam tarafından kandırıldığını düşünüp büyük bir hayal kırıklığı yaşamaya başlar. Deniz ise Zeynep'in tavrının neolduğunu tam olarak anlayamaz. Zeynep’in peşinden koşarken patronu Vedat'la çarpışacaktır. 
Şevket ve Melahat, kasabadaki tüm esnaflara gelen işgaliye zammıyla birlikte soluğu belediye binasının önünde alırlar. Aralarındaki kavgayı unutup omuz omuza vermek zorunda kalan Melahat ve Şevket, esnaf dayanışmasından daha büyük bir birlikteliğin içine düşerler. Bu birliktelik kasabada büyük bir şenliğe dönüşür.”
 
Yapımcılığını Köprü Film-Ferhat Eşsiz’in üstlendiği dizinin, yönetmenliğini Ufuk Hakan Eren, senaryosunu ise Bahar Filiz Ekinci kaleme alıyor.