Doğduğunuz güne göre nasıl bir aşıksınız? 12 February, 20:51'de eklendi

"Numeroloji: Aşk ve İlişki Rehberiniz" kitabını yazan Sonia Ducie bu konuya son noktayı koymuş arkadaşlar. Ducie’ye göre kişinin doğduğu gün aşk hayatı konusunda karakter belirleyici özellikleri paket program halinde sunuyor. Ducie numerolojinin, kişilerin diğer insanlarla olan maddi ve manevi ilişkilerine ışık tuttuğunu söylüyor. Doğum gününüze göre yaptığınız hesaplama sonucu çıkan rakam ise sizin kişisel numaranız oluyor. Yani ilişkilerdeki belirleyici karakteriniz. Kişisel numaranızı bulmak için yapacağınız işlem oldukça kolay. Örneğin ayın ikisinde doğduysanız kişisel numaranız iki. Çift haneli sayılar için hesaplamayı ise sayıda bulunan rakamları toplayarak belirliyorsunuz. ( Ayın 12’si için 1+2:3 gibi. )

1. 1. Bencillikte sınır tanımayan 1'ler
Doğdunuz günün size vermiş olduğu o liderlik özelliği çoğu zaman yararınıza olsa da aynı zamanda lanetiniz. Bunu unutmayın. Gücü elinizde bulundurma isteğiniz aşk hayatınızda da baş gösterince bencillik zamanla katlanılamaz bir hal alıyor. Bu da partnerinizin sizden uzaklaşmasına sebep oluyor.
2. 2. Romantik prens ve prenses 2'ler
Aman Allah'ım o ne romantizm o! Sevildiğinizi sevmeye duyduğunuz ihtiyaç sevginizi de sınırsız bir şekilde gösterme alışkanlığı olarak duvardan sekmiş de size geri dönmüş. O el tutmalar, gözlerin içine bakmalar, içi titreye titreye sarılmalar, sürekli sevdiğini söylemeler... Aman aman. Allah sizi birlerle karşılaştırmasın.

3. 3. Flört din olsa tanrısı olacak 3'ler
Siz annenizin karnından doktorla flört ederek doğmuşsunuz biz söyleyelim. Sözlüğün karşısında flörtün tanımı olarak sizin grubunuz yazıyor. Öyle bir alım, böyle bir çalım yok. Ama fazla alım çalım başa bela. Millet dedikodunuzu yapmaktan yorulmuş. Bizden söylemesi! Bu çapkın dedikoduları yüzünden kaç ilişkiniz başlamadan bitmiştir haberiniz olsun.
4. 4. Tutkunun kitabını yazan 4'ler
Gözünüzden tutkuluyum diye ışıklar çakıyorsunuz. Bu romantizm bu tutku sizin sonunuzu getirecek haberiniz olsun. Partnerinizin ihtiyaçlarını karşılamak onu tatmin edebilmek için ortadan ikiye ayrılıyorsunuz. Yapmayın, çatlayacaksınız sonunda ilişkinize duyduğunuz tutkudan.
5. 5. Rüzgarla birlikte yön değiştiren 5'ler
Maşallah rüzgar nereye eserse siz de yüzünüzü oraya dönüyorsunuz. Bir yerde sabit kalmakta oldukça güçlük çektiğinizin farkındayız da partneriniz size ayak uyduramazsa ne olacak? Belki de bu değişkenliğiniz yüzünden hayatınızın aşkını kaçırdınız farkında mısınız? Biraz sakin olun. Unutmayın hayvanlar arasında en çok yaşayan hayvan kaplumbağadır.

6. 6. Şefkat delisi 6'lar
En minnoş grup. Birini sevdiğiniz zaman dokunmaya, öpmeye kıyamıyorsunuz. Hiç sormuyor, sorgulamıyor sadece içinizden geldiği gibi seviyorsunuz. Çok hoşsunuz. İkilerle harika bir çift olabilirsiniz.
7. 7. Hayalperestlikte son nokta olan 7'ler
Resmen Peter Pan'in Neverland'ine, Alis'in Harikalar Diyarı'na konuşlanmışsınız. O nasıl bir hayal gücü? O nasıl gerçekdışılık? Hayal kurmak elbet güzel ama kafanızda hayalini kurduğunuz kadınlara ve adamlara aşık olmak hiç güzel olmasa gerek. Karşınızdakini kafanızda öyle bir canlandırıyorsunuz ki oldukları insanlarla uzaktan yakından ilgisi yok. Üzülen siz olursunuz, yapmayın. Biraz gerçekçi olmayı denemelisiniz.
8. 8. Oyunlar oynamaya bayılan 8'ler
İnsanlarla ve hayatla o kadar güzel oynayabiliyor, onları öyle idare edebiliyorsunuz ki bu özelliğiniz karşısında nutkumuz tutuldu açıkçası. Hiçbir şey vermeden her şeyi alabilecek bir büyüye sahipsiniz. Vereceğiniz birkaç haftalık sıkıştırılmış eğitime hayır demeyiz.

9. Cömertliği altın kural haline getiren 9'lar
Hayatın her alanında oldukça cömert bir karakteriniz var. Vermekten, paylaşmaktan asla çekinmiyorsunuz. Karşılığında istediğiniz tek şey partnerinizi mutlu görmek. İkilerle, dörtlerle, altılarla karşılaşın diye dualar edecektik ama siz de çok sinirlisiniz. Bir sinirlenince gözünüz hiçbir şeyi görmüyor. Ne desek bilemedik. Biraz sakinlik ve sükunet herkese iyi gelir. Size de.
10. 10. Sabretmekten usanmayan 10'lar
Partneriniz için yapamayacağınız hiçbir şey yok. Duygusalsınız, romantik ve dengeli bir insansınız. İlişkinizi devam ettirmek ve mutlu olmak için elinizden geleni yaparsınız. Böyle devam edin, ama kendinizi kullandırmayın canımız sabır taşlarımız.
11. 11. Şehveti baştan yazan 11'ler
Burçlarda Akrep ne ise, numerolojide 11'ler o. O nasıl bir tutkudur, kör olduk o şehvetten, o istekten, o arzudan. Azıcık dinlenin gözünüzü sevelim. Kimse kaçmıyor bir yere.