Çocuktan alkol raporu istediler

16 Ocak 2012 Pazartesi - 16:16 | Son Güncelleme : 16 01 2012 - 16:16


11 Yaşındaki Öğrenciden Alkol Raporu İstediler

Ankara’da Doğa koleji öğrencilerini taşıyan minibüs kaza yapınca yaşları 5 ile 17 arasında değişen 6 öğrenci yaralandı. Veliler henüz birinci şoku atlatamadan ikinci bir şok daha yaşadılar. Kaza sonrası sigorta şirketi 11 yaşındaki kız öğrenciden alkol raporu istedi.

Türkiye’nin En Büyük Şikayet Portalı Şikayetvar’a gönderilen bir şikayet traji komik bir olayı ortaya çıkardı. H.K. gönderdiği şikayetinde 11 yaşındaki kızından alkol raporu isteyen sigorta şirketini eleştirdi.

Okul Servisi Kaza Yaptı Kızımdan Alkol Raporu İstenildi

Ankara'da Doğa Koleji öğrencilerini taşıyan servis minibüsü sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesiyle kontrolden çıkarak yan yattı. Kazada yaşları 5 ile 17 arasında değişen 6 öğrenci yaralanmıştı. Çılgına dönen öğrenci velileri ikinci bir şok daha yaşadı. 11 yaşındaki kız öğrenci babası H.K. gönderdiği şikayetinde yaşadığı olayı şöyle aktardı:

“Kızım geçirdiği trafik kazası sonrası acil müdahalelerin ardından, gözünün yanındaki kaza nedeni ile oluşan kesiğin tedavisi için götürdüğüm hastanede sağlık sigortam ile tedavi olduktan sonra , geri dönüş yaparak hastaneye para ödemek için 11 yaşındaki kızımdan kaza sonrası alkol raporu isteyen sigortayı bu vazife anlayışından ötürü tebrik ediyorum. Kazanın kızımı okuldan eve getiren servisin devrilmesi sureti ile gerçekleştiğini bildirmemiz üzerine vazgeçmelerini umarken bu kere de trafik kaza raporu ve kızım ile ilgili alkol raporu istenmesi üzerine gözyaşlarıma hakim olamadım.”

ETİKETLER

0