2 3 4 5 6 7 8 9 10  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Burçlara göre evlilik hayatı!

Başak 

Hayallerini süsleyen kadın ya da erkeği ararlar. Kendilerine göre kriterleri vardır. Evlilik söz konusu olduğunda mantık ve duygu dengesini mükemmel bir şekilde dengelerler. 

Başak erkeğinin eşi gurur duyulacak biri olmalı, onunla her türlü fikir alışverişi yapıp hemen her konuda konuşabilmelidir. Kadının daima bakımlı ve çekici olmasını arzu eder. Hijyen onun için oldukça önemlidir. Dipleri çıkmış saç boyası ile gezen bir kadını asla Başak erkeğinin eşi olarak göremezsiniz. Başak erkeği duygusaldır ve kırmızı çizgi ile belirlediği hassasiyetleri vardır. Eşine karşı daima dürüsttür ve beklentilerini net bir şekilde ifade eder. Hassasiyetlerine önem veren kadına karşı tutumu daima nazik ve sevgi doludur. 

Başak kadını duygusal, iyi huylu ve dürüsttür. Evleneceği erkeğin dürüst olmasına, tüm rahatsızlık ve beklentilerini açıkça ifade etmesine çok önem verir. Başak kadınının asla tahammül edemeyeceği konu ise; eşine verdiği değerin kullanılmaya kalkışılmasıdır. Duygularında daima içten ve samimi Başak kadını bu davranışa sessiz kalmayacaktır. Cinsellik onlar için çok özel bir paylaşımdır. Daima özel ve heyecanlı kalması için bu konuda özenli olacaktır.

  • Kategori