1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Burçlara göre erkeklerin özellikleri

İKİZLER ERKEĞİ (22 Mayıs-21 Haziran) 

Kimdir? 
Yumuşak meltem, bahar yeli... Bütün bunlar karakterindeki gençliği, tazeliği ve yeniliği ifade eder. Sizinle konuşur, siz ona cevap verirsiniz ama sadece İkizlerin biri sizi dinler. Diğeri orda değildir, başka bir şeyi ya da başka birini düşünür. Bu adam sizinle ve her şeyle oynamayı sever. 

Nasıl Yaşar? 
Olabildiğince hızlı ve rahat. Çizeceği yol, kendini adayacağı bir öncelik ya da durulmasını sağlayacak bir durum yoktur. Onun için bir karar vermek ve onu uygulamak çok zordur. Çeşitli yolları takip eder; iş, yer ve sevgili değiştirir. Bu ebedi yeniyetme olgunlaşmak ve yetişkin olmak istemez. Kuşkusuz onunla çok eğlenilir ama ne zamana kadar? Bu her an değişebilir. 

Nasıl sever? 
Zihinsel, sportif ya da aşkla ilgili olsun yeni bir oyun söz konusu olduğunda her zaman isteklidir. Uzun vadeli bir ilişki için uygun erkek değildir, kendini tamamiyle vermez. Daldan dala konar, her çiçekten bal alır. Sevmekten ve kendini birine adamaktan korkar. Onu idare edebilecek akıllı bir kadına ihtiyacı vardır, yoksa uçar gider. Kıskanç ya da sahiplenici değildir ve nadiren tek eşlidir. Seçmeyi bilmez, adeta ergenliğe yeni girmiş gibidir. 

  • Kategori