1 2 3 4 5 6 7 8 9  
Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki tuşlarını kullanabilirsiniz.

Burçlara göre erkeklerin özellikleri

BOĞA ERKEĞİ (21 Nisan-21 Mayıs) 

Kimdir? 
Yemyeşil otlakların, çiçeklerin ve kokuların zamanı olan Mayıs ayında doğmuştur ve hoşuna gideni yapar. Zodyak'ın bu en kadınımsı burcundan olan sonsuz bir sevme ve sevilme ihtiyacı duyar. Baştan çıkarıcı ve zevk düşkünüdür, güzel yemek ve güzel tenden hoşlanır, kendini duyarlı, yumuşak ve kibar göstermeyi iyi bilir. 

Nasıl yaşar? 
Çoğu zaman amacı mutlu olmak ve başkalarını mutlu etmektir. Ama hayal kurmaz; bankada bir hesabı, sağlam bir ilişkisi ya da iyi bir kariyeri olmasını ister. Uygular, gerçekleştirir, biriktirir çünkü benliğinin derinlerinde kaybetme korkusu taşır. Sahip olmayı sever ve hayatında bir şeyleri değiştirmesi gerektiğinde büyük zorluk yaşar. 

Nasıl sever? 
Yumuşak, sabırlı, yatıştırıcı olmasının yanı sıra bir boğa olarak üreme için yaratılmıştır. Cinsel istekleri büyüktür. Bu yüzden onu sevmek, kendini ona vermek ve ona ait olmak gerekir. Aksi taktirde çok bunaltır çünkü kıskanç ve sahiplenicidir. Bu "onun" evi, "onun" karısı ve "onun" çocuklarıdır... Onu bir gecelik aşığınız olarak görmeyin Onu sevgiliniz, kocanız, çocuklarınızın babası yapın. Onunla uzun vadeli bir ilişki düşünün. 

  • Kategori