Bu ülke özel, enerjisi güzel

17 Ağustos 2018 Cuma - 2:30 | Son Güncelleme : 17 08 2018 - 2:30

Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL’in yeni imaj kampanyası yayına girdi. ‘Türkiye’nin Enerjisi Güzel’ sloganıyla Türkiye’nin ve insanının güzelliklerine değinilen kampanyanın reklam yüzü Kenan İmirzalıoğlu oldu.


Nisan 2016’dan bu yana Demirören Holding bünyesinde faaliyet gösteren, Türkiye’nin lider akaryakıt şirketlerinden TOTAL Oil Türkiye A.Ş. yeni bir imaj kampanyası başlattı. 16 Ağustos tarihi itibariyle yayına giren kampanya kapsamındaki reklam filminde ‘Türkiye’nin Enerjisi Güzel’ sloganıyla Türkiye’nin ve insanının güzelliklerine değiniliyor. 
 
Güç ve enerji veriyor
 
“Bu ülkenin, doğuşu da güzel güneşinin, batışı da…” sözleriyle başlayan filmde, Türkiye’nin doğudan batıya, gencinden yaşlısına çok güzel ve özel olduğu anlatılıyor. Türkiye’de yediden yetmişe aslında herkesin sahip olduğu, ancak zaman zaman hatırlamaya ihtiyaç duyduğu hayat enerjisinin önemini vurgulayan film, TOTAL istasyonlarının bu hayat yolculuğunda mücadele eden herkese güç ve enerji vermek için çalıştığını ifade ediyor. 
Türkiye çapında 500’ün üzerindeki istasyonuyla hizmet veren TOTAL’in manifestosu, istasyonlarını ziyaret eden herkesin kendisini evinde hissetmesi, enerjisini yenileyerek güzel duygularla dolması. Yeni imaj kampanyasında bunun altı çizilirken tüm Türkiye’ye sesleniliyor ve ‘Bu güzel enerjinin farkına var’ deniliyor.
 
Akaryakıtta ilklerle tanıştırdı
 
Çekimleri 8 günde tamamlanan, yol sahneleri için özel kamera ekipmanlarının kullanıldığı filmin yönetmen koltuğunda Ozan Yalabık oturuyor. Markanın reklam yüzü olarak ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu yer alıyor. Reklam filmi boyunca Kenan İmirzalıoğlu, üreticisinden girişimcisine farklı hayat koşuşturması içerisinde olan insanların hikayelerini anlatıyor, o özel anlara tanıklık ediyor. Film çekimleri Karadeniz’den Ege’ye Türkiye’nin farklı bölgelerinde gerçekleşti. Tüm bu çekimlerin sonucunda, izlerken akıllardan çıkmayacak ve herkesin kendi hayat mücadelesinden bir parça bulduğu reklam filmi ortaya çıktı. Türkiye’de akaryakıt sektörünü Eurodiesel, mobil ödeme, ozonla hijyen gibi birçok ilkle ve yenilikçi teknolojiyle tanıştıran TOTAL’in imaj kampanyası yıl boyunca farklı mecralarda yayında olacak.
 
‘Tamamen yerli ve milli sermaye’ 
 
Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören, Nisan 2016 tarihinden itibaren Demirören Holding bünyesinde hizmet veren Total Oil Türkiye A.Ş.’nin yeni dönemini ve yeni imaj kampanyasını değerlendirdi. Demirören, şöyle konuştu: “Total Oil Türkiye A.Ş, yüzde 100 yerli ve milli bir akaryakıt dağıtım şirketi olarak tüm Türkiye’ye hizmet veriyor. Demirören Grubu’nun tüm şirketlerinde olduğu gibi Total Oil Türkiye A.Ş. de Türkiye’ye değer katmak, ülkemize ve insanımıza hak ettiği en iyi ürün ve hizmetleri sunma anlayışıyla çalışıyor. TOTAL Oil Türkiye, önümüzdeki dönemde de istasyon yatırımlarını artıracak, her zaman olduğu gibi tüm Türkiye’yi kucaklayacak. Bu topraklarda yaşamanın kıymetine ve insanımızın güzel değerlerinin başlı başına birleştirici bir unsur olduğuna dikkat çeken bu kampanyanın hizmet anlayışımızı ve insana önem veren bakış açımızı çok başarılı bir şekilde aktardığını düşünüyorum.”
 
 

ETİKETLER