Bir Umut Yeter fragmanı yayınlandı! Bir Umut Yeter konusu ve oyuncuları

04 Eylül 2018 Salı - 14:16 | Son Güncelleme : 04 09 2018 - 14:16

Bir Umut Yeter fragmanı yayınlandı! Bir Umut Yeter konusu ve oyuncuları kimler? Sorusunun merak edilen yanıtını haberimizde derledik. Kanal D'nin yeni dizisi Bir Umut Yeter fragmanı yayınlandı! Bir Umut Yeter ne zaman başlayacak?


Bir Umut Yeter dizisinin henüz net bir tarihi olmasa da yakında Kanal D'de izleyicilerle buluşacak. Yayınlanan tanıtımıyla büyük ilgi uyandıran dizi Bir Umut Yeter'in konusu ve oyuncuları hakkındaki bilgileri haberimizde derledik.

BİR UMUT YETER TANITIMI

BİR UMUT YETER DİZİ KONUSU VE OYUNCULARI

Askerlikten malulen emekli olan Yılmaz, Köyceğiz’in ıssız bir adasında bulunan deniz fenerini kendine sığınak olarak seçtiğinde, yeni ve yalnız bir hayata başladığını düşünüyor ama yanılıyordur.
 
Hayattan fazla beklentisi olmayan Yılmaz’ı Köyceğiz’e bağlayan ilk şey Elif’in hayat sevinci olmuştur. Elif’le aşık olmadan evlenip hayata tutunma kararı aldığında ise yeni ailelerinin tek eksiğinin bir bebek olduğunu biliyordur. Ancak Elif’in peş peşe bebeklerini kaybetmesi, ikisini de perişan eder...
 
Ta ki Elif’in cansız bir bebek dünyaya getirdiğinin ertesi sabahı, dalgaların kıyıya savurduğu küçük bir kayıktan gelen bebek çığlığının denizin tüm sessizliğini bozmasına kadar…
 
Elif, bebeği Allah tarafından bir hediye olarak görürken, Yılmaz bunun yanlış olduğunu biliyordur. Elif’in bebeği emzirmesiyle bebeğin ağlaması dursa da yıllar boyu sürecek bir vicdan azabı başlayacaktır.
 
Bu tesadüf; Yılmaz, Elif ve kaybolan çocuğunu arayan Derya arasında beklenmedik gelişmelere neden olacak ve herkesin hayatını derinlemesine etkileyecektir.
 
Yapım:    MF Yapım
Yönetmen:     Yusuf Pirhasan
Yapımcı:     Faruk Bayhan
Senarist:    Melis Civelek 
Oyuncular:    Tolgahan Sayışman (Yılmaz Karabey), Esra Bilgiç Töre (Derya Akar), Hazal Subaşı (Elif Karabey), Serhat Tutumluer (Kenan Akar), Cem Uçan (Taner), Yağmur Özbasmacı Mermer (Dilek Akar), Feyza Civelek (Damla Akar), Irman Örnek (Öznur), Selahattin Paşalı (Arda Özkan), Serpil Gül (Hacer Özkan), Yiğit Tuncay(Yiğit), Özlem Başkaya (Fadime), Burak Çimen (Tuncer), Nihan Büyükağaç (Nihan), Hamdi Alp (Salih), konuk oyuncu Alper Saldıran (Toprak)