Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ın teknesi çalındı!

03 Eylül 2019 Salı - 11:19 | Son Güncelleme : 03 09 2019 - 11:19

Bodrum'da mülteci kaçırmak için tekne çalan hırsızları, Jet Soygun başlığıyla manşete taşınmıştı. Teknesi çalınan son isim Beşiktaş Başkanı Fikret Orman oldu. İş adamının teknesi, Kos'ta terk edilmiş halde bulundu.


Temmuz ayında sık sık gündeme gelen Bodrum'daki tekne soygunlarının son mağduru Beşiktaş Başkanı Fikret Orman oldu.  Sabah Yazarı Bülent Cankurt olayı şöyle yazdı:
Jet ski'lerle gelip koylardan ve marinalardan çaldıkları lüks tekneleri, insan kaçakçılığı için kullanan çete üyeleri, 10 gün önce de Bodrum'da Fikret Orman'ın teknesini çalmış.Fikret Başkan 'La Paradiso' adlı tek nesini demirlediği yerde göremeyince hemen jandarmaya başvurmuş. Başkanın teknesi bir Yunan adasında ortaya çıkmış. Jandarmanın soruşturması sonucu, insan kaçakçılarının tekneyi çaldığı, Yunan adasına göçmen götürdüğü ve sonra da tekneyi orada bırakıp kaçtıkları ortaya çıkmış. Bodrum'a getirilen teknesini teslim alan Orman derin bir 'oh' çekmiş. Geçmiş olsun Fikret Başkan...
 
Ünlü turizmci Sinan Vardar, çetenin kurbanı olunca jandarmaya başvurmuş ve yapılan araştırmada dokuz hırsızlık olayının yaşandığı ortaya çıkmıştı. Fikret Orman'ın ardından çetenin kaçırdığı tekne sayısı 10'a ulaşmış oldu. 

ETİKETLER