comScore
Gazetevatan.com » Yaşam » Aynı saatte iki ayrı intihar!

Aynı saatte iki ayrı intihar!


DENİZLİ’de, Devlet Hastanesi karşısında faaliyet gösteren Sıhhat Eczanesi’nin sahibi Nur Okkuşçu bir alışveriş merkezinin terasından atlayarak, lise son sınıf öğrencisi Salih Uzunbunar ise kaldığı evde bileklerini kesip, kendini
iple tavana asarak yaşamlarına son verdi.

Sıhhat Eczanesi’nin sahibi olan 20 yıllık eczacı 43 yaşındaki Nur Okkuşçu, bugün saat 16.00 sıralarında alışveriş için gittiği Yenişehir Semti’ndeki Teraspark Alışveriş Merkezi’nin terasındaki kafeteryadan atladı. Çevredekilerin şaşkın bakışları arasında biranda kendini 25 metreden boşluğa bırakan 2 çocuk annesi Okkuşçu, beton zemine çakılarak olay yerinde yaşamını yitirdi. Nur Okkuşçu’nun yakınları olaydan sonra sinir krizi geçirdi.

Daha önce de intihara teşebbüs ettiği ve bazı psikolojik sorunları olduğu ileri sürülen Okkuşçu’nun cesedi, otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi morguna kaldırıldı.
İkinci intihar olayı ise aynı saatlerde Kuşpınar Mahallesi’nde meydana geldi. Tavas’a bağlı Kızılcabölük Beldesi’ndeki Hanife Ahmet Paralı Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi son sınıf öğrencisi 18 yaşındaki Salih Uzunbunar, arkadaşlarıyla kaldığı Denizli, Kuşpınar Mahallesi’ndeki evde bileklerini kesip, kendini tavandaki kancaya bağladığı iple astı. Denizli’deki bir tekstil firmasında haftada 3 gün staj yaptığı öğrenilen Uzunbunar’ın cesedini ev arkadaşı Ümit İnamlıca buldu.

Uzunbunar’ın cesedi, polis ve savcının incelemesinin ardından otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.

Polis, iki intihar olayıyla ilgili soruşturmanın da sürdüğünü bildirdi.
Fenerbahçe-Lokomotiv Moskova Maçını Misafirinle Statta İzlemek İster Misin? Hemen Başvur!

ETİKETLER

0
Yorum Yazın
Gönder
Yorumlar
    Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...